Home Rozrywka „The Cleaning Lady” wybiera Daniela Cerone na showrunnera sezonu 4

„The Cleaning Lady” wybiera Daniela Cerone na showrunnera sezonu 4

25
0


EKSKLUZYWNY:Fox i Warner Bros. Television zatrudniły doświadczonego scenarzystę-producenta telewizyjnego Daniel Cerone (Czarna lista, Dexter) jako producent wykonawczy i showrunner Sprzątaczka w nadchodzącym czwartym sezonie dramatu. Zastępuje deweloperkę Mirandę Kwok i Jeannine Renshaw, które były współprowadzącymi i producentami wykonawczymi sezonu 3.

Sprzątaczkaz udziałem Élodie Yung, otrzymała odnowienie sezonu 4 w ostatniej chwili w maju. Dołączenie nastąpiło wraz ze zmianą kierownictwa, ponieważ Kwok i Renshaw odeszli w związku ze zmianą kierunku kreatywnego serii po śmierci głównego bohatera Adana Canto i osłabieniu oglądalności po strajku. Kwok, który opracował Sprzątaczka oparty na argentyńskim formacie, będzie pełnić funkcję konsultanta wykonawczego w sezonie 4, jednocześnie rozwijając nowe projekty dla WBTV.

Serial, chwalony za różnorodną obsadę jako pierwszy dramat z udziałem mieszkańców Azji Południowo-Wschodniej, koncentruje się na Thony De La Rosa (Yung), byłej chirurg pochodzenia kambodżańsko-filipińskiego, która zarabia na życie jako sprzątaczka wraz ze swoją szwagierką Fioną (Martha Millan). Po tym, jak była świadkiem morderstwa, Thony otrzymuje ofertę pracy zarówno jako sprzątaczka, jak i lekarka w organizacji przestępczej, która mogłaby zapłacić wystarczająco dużo, aby pomóc jej synowi i rodzinie.

W serialu, będącym koprodukcją Warner Bros. Television i Fox Entertainment, występują również Eva De Dominici, Kate Del Castillo, Santiago Cabrera, Sean Lew, Faith Bryant oraz Sebastien & Valentino LaSalle.

Bogate CV Cerone obejmuje pracę jako producent wykonawczy w Dextergdzie pełnił również funkcję showrunnera, Czarna lista, Mentalista, Brudne seksowne pieniądze jak również Konstantynna podstawie DC Piekielny komiks, który współtworzył i prowadził. Jest reprezentowany przez WME i Felker Toczek Suddleson.Source link