Home Rozrywka The CW planuje transmisję na żywo festiwalu muzyki K-Pop KCON LA 2024

The CW planuje transmisję na żywo festiwalu muzyki K-Pop KCON LA 2024

13
0


CW będzie transmitować festiwal muzyki K-pop KCON LA 2024 na żywo w niedzielę 28 lipca o godz. 20:00 czasu wschodniego / 17:00 czasu pacyficznego.

KCON to trzydniowy festiwal poświęcony K-popowi. Przez cały dzień odbywać się będą różne aktywności fanów i występy na żywo, a kulminacją będą trzy wielkie noce koncertów wyprodukowanych przez CJ ENM. Festiwal odbędzie się od 26 do 28 lipca w LA Convention Center, Gilbert Lindsay Plaza i Crypto.com Arena.

„Jesteśmy niesamowicie podekscytowani współpracą z The CW, aby przenieść elektryzujące M Countdown na KCON LA 2024 na żywo do krajowej telewizji w primetime” — powiedział Harry, HK Shin, szef Music Entertainment, CJ ENM. „Ta historyczna transmisja jest świadectwem niesamowitej społeczności fanów K-popu, którzy sprawili, że te grupy stały się światowymi sensacjami”.

KCON rozpoczął się jako jednodniowe wydarzenie w Irvine w 2012 r. i rozwinął się w globalną platformę do świętowania K-popu i kultury koreańskiej. Seria wydarzeń odwiedziła już Hong Kong w Japonii i wkrótce odbędzie się po raz pierwszy w Niemczech 28 i 29 września.

Gospodarzami M Countdown będą: Rowoon (piątek, 26 lipca), Jeon Somi (sobota, 27 lipca) i Kim Soo Hyun (niedziela, 28 lipca).

W programie na niedzielę 28 lipca w M Countdown znajdą się: I-Land 2, Jeon Somi, NCT 127, Stayc, Zerobaseone i Zico.

Inni artyści, którzy pojawią się podczas festiwalowego weekendu, to m.in.: Bibi, Boynextdoor, Ini, Kep1er, P1Harmony, Taemin, Jo Yuri, NMixx, TWS, Drippin, Apoki, Dxmon, Pow, Craxy i wielu innych.Source link