Home Rozrywka The Killers przerywają występ w O2 Show z okazji zwycięstwa Anglii w...

The Killers przerywają występ w O2 Show z okazji zwycięstwa Anglii w Euro 2024, świętuj z „Mr. Silver Linings”

31
0

Fani angielskiej piłki nożnej, którzy w środę wybrali się na londyński koncert The Killers, byli zaskoczeni… zespół przerwał występ, aby fani z Wielkiej Brytanii mogli dopingować swoją drużynę w półfinale Euro 2024. Po tym, jak Trzech Lwów zapewniło sobie synchronizację ust do ucha, wszyscy świętowali, skandując „Mr Brightside!!”

Obejrzyjcie materiał z The O2… wypełniona po brzegi sala – łącznie z każdym członkiem zespołu – przerwała wszystko, co robiła, aby obejrzeć na dużym ekranie ostatnie sekundy meczu Anglia – Holandia.

Można było usłyszeć spadającą szpilkę, gdy Anglia próbowała utrzymać prowadzenie 2-1… a gdy tylko zabrzmiał końcowy gwizdek oznaczający zwycięstwo Niemiec, na koncercie wybuchł chaos.

Z armat powiewały czerwone i białe serpentyny… a potem zespół zaśpiewał swój przebój – a wszyscy w budynku podskoczyli z radości.

Oczywiście, to zwycięstwo było godne epickiej celebracji… ponieważ oznaczało, że Anglia awansuje do finału Euro 2024, w którym zmierzy się z Hiszpanią.

Mistrzostwa rozpoczną się jednak w niedzielę – i chociaż The Killers nie mają zaplanowanego na ten dzień żadnego występu, fani mogą znów wściekać się na The O2… ponieważ władze Londynu ogłosiły, że ponownie będą transmitować mecz na dużym ekranie.