Home Rozrywka Ujawniono datę premiery 2. sezonu serialu Severance na 2025 rok

Ujawniono datę premiery 2. sezonu serialu Severance na 2025 rok

30
0Apple TV+ nie ma tak dużego śladu kulturowego jak, powiedzmy, Netflix, ale ma kilka wysokiej jakości programów — a „Severance” może być najlepszym z nich. Pierwszy sezon stał się wielkim hitem dla serwisu streamingowego, a fani (jak ja) uzależnili się od ciągłych zwrotów akcji w serialu. Sezon 1 również zakończył się w kluczowym momencie, co sprawiło, że oczekiwanie na sezon 2 stało się jeszcze bardziej bolesne. Pierwszy sezon został również nominowany do 14 nagród Emmy.

Oto streszczenie:

W „Severance” Mark Scout (Adam Scott) przewodzi zespołowi w Lumon Industries, którego pracownicy przeszli procedurę odprawy, która chirurgicznie dzieli ich wspomnienia między pracę i życie osobiste. Ten śmiały eksperyment w „równowadze między życiem zawodowym a prywatnym” zostaje zakwestionowany, gdy Mark znajduje się w centrum rozwijającej się tajemnicy, która zmusi go do zmierzenia się z prawdziwą naturą jego pracy… i samego siebie. W drugim sezonie Mark i jego przyjaciele poznają straszne konsekwencje igraszki z barierą odprawy, co prowadzi ich dalej ścieżką nieszczęścia.

Gwiazdy sezonu 1 Adam Scott, Britt Lower, Tramell Tillman, Zach Cherry, Jen Tullock, Michael Chernus, Dichen Lachman, laureat nagrody Emmy John Turturro, laureat Oscara Christopher Walken i Patricia Arquette powracają na sezon 2, a do zespołu dołącza nowa stała obsada Sarah Bock. Serial został napisany, stworzony i wyprodukowany przez Dana Ericksona, a Ben Stiller pełni funkcję producenta wykonawczego i reżysera kilku odcinków.

Drugi sezon serialu „Severance” pojawi się na Apple TV+ w piątek 17 stycznia 2025 r., a następnie będzie emitowany jeden odcinek w każdy piątek do 21 marca 2025 r.Source link