Home Rozrywka Zespół Combat Boxing League osiąga porozumienie z Magilla Entertainment

Zespół Combat Boxing League osiąga porozumienie z Magilla Entertainment

21
0


EKSKLUZYWNY: Rozrywka Magillafirma stojąca za takimi serialami jak Nielegalny producent alkoholu I Long Island Średnizakłada rękawice bokserskie.

Firma założona przez Matthew Ostroma i Laurę Palumbo Johnson zawarła umowę z nową organizacją bokserską. Liga walki drużynowej (TCL-)

W tym miejscu zobaczymy Magillę, która jest obecnie w produkcji Theresa Caputo: Podnoszenie na duchu dla stacji Lifetime, opracowywanie i produkcja nieskryptowanych seriali i materiałów dokumentalnych na temat ligi oraz jej zawodników, trenerów i właścicieli.

TCL wystartowało w 2023 roku i jest jedyną ligą bokserską z modelem drużynowym. Obecnie w drugim sezonie, z 12 drużynami rywalizującymi z głównych rynków USA – z kilkoma dodatkowymi terytoriami, które mają dołączyć przed sezonem 2025 – Team Combat League łączy wschodzące talenty bokserskie z doświadczonymi weteranami. Liga stawia miasto przeciwko miastu w sezonie składającym się z 30 walk, który kończy się walką o mistrzostwo, Mega Brawl.

Tygodniowe wydarzenie obejmuje bokserów i bokserki walczących w ośmiu kategoriach wagowych w 24 jednorundowych walkach. Każda walka jest podzielona na trzy okresy. Pierwsze 8 rund to rundy startowe, rundy 9-16 to rundy środkowe, a rundy 17-24 to rundy zwycięstwa.

„Jesteśmy podekscytowani, że mamy dostęp do doświadczenia i kreatywności Magilla Entertainment, aby opowiedzieć historie naszych zaciekłych wojowników” — powiedział Dewey Cooper, prezes Team Combat League. „Innowacyjna struktura wydarzeń TCL przekształciła branżę boksu zawodowego, a nasi zawodnicy są kręgosłupem naszej ligi; ponoszą ogromne osobiste poświęcenia, aby rywalizować w swojej dziedzinie i reprezentować swoje miasto. Osobiście nie mogę się doczekać, aby zobaczyć doświadczenie Magilla w akcji”.

„Trajektoria wzrostu TCL, rosnąca baza fanów i przyciąganie najlepszych zawodników na świecie, a także znanych sponsorów i właścicieli, sprawiają, że jest to niesamowicie ekscytująca umowa dla Magilli” — dodał współzałożyciel Magilli, Matthew Ostrom. „Ponieważ transmisje sportowe i nieskryptowane treści o tematyce sportowej nadal przyciągają ogromną publiczność, TCL jest gotowe na dokonanie przełomu; jesteśmy podekscytowani, że możemy przedstawić akcję oraz wiele dynamicznych postaci i historii ligi widzom”.

Źródło