Home Rozrywka Zwiastun drugiego sezonu serialu „Severance” potwierdza, że ​​serial science fiction „Twisty” w...

Zwiastun drugiego sezonu serialu „Severance” potwierdza, że ​​serial science fiction „Twisty” w końcu powróci… w przyszłym roku

24
0


Apple TV+ nie ma tak dużego śladu kulturowego jak, powiedzmy, Netflix, ale ma wiele wysokiej jakości programów — a „Severance” może być najlepszym z nich. Pierwszy sezon stał się ogromnym hitem dla serwisu streamingowego, a fani (jak ja) uzależnili się od ciągłych zwrotów akcji w serialu. Sezon 1 również zakończył się dużym cliffhangerem, co sprawiło, że oczekiwanie na sezon 2 było jeszcze bardziej bolesne. Pierwszy sezon był również nominowany do 14 nagród Emmy.

Oto streszczenie:

W „Severance” Mark Scout (Adam Scott) kieruje zespołem w Lumon Industries, którego pracownicy przeszli procedurę odprawy, która chirurgicznie rozdziela ich wspomnienia między pracą a życiem osobistym. Ten odważny eksperyment w „równowadze między życiem zawodowym a prywatnym” zostaje wystawiony na próbę, gdy Mark znajduje się w centrum tajemnicy, która zmusi go do zmierzenia się z prawdziwą naturą swojej pracy… i z samym sobą. W drugim sezonie Mark i jego przyjaciele poznają straszne konsekwencje igrania z barierą zwolnienia, co prowadzi ich dalej ścieżką cierpienia.

Gwiazdy sezonu 1 Adam Scott, Britt Lower, Tramell Tillman, Zach Cherry, Jen Tullock, Michael Chernus, Dichen Lachman, zdobywca Emmy John Turturro, zdobywca Oscara Christopher Walken i Patricia Arquette powracają na sezon 2, a do zespołu dołącza nowa stała obsada Sarah Bock. Serial został napisany, stworzony i wyprodukowany przez Dana Ericksona, a Ben Stiller pełni funkcję producenta wykonawczego i reżysera w wielu odcinkach.

Drugi sezon serialu „Severance” pojawi się na Apple TV+ w piątek 17 stycznia 2025 r., a następnie będzie emitowany jeden odcinek w każdy piątek do 21 marca 2025 r.

Źródło linku