Home Sport 10 najlepszych sportowców wszech czasów w sporcie kobiecym St. Philip

10 najlepszych sportowców wszech czasów w sporcie kobiecym St. Philip

24
0


BATTLE CREEK – Kto jest najlepszy? Kto jest najlepszy wszech czasów w każdej tradycyjnej szkole miejskiej w Battle Creek? Albo, bardziej szczegółowo. Kto jest najlepszym sportowcem wszech czasów w każdej szkole?

W Enquirer w ostatnich latach zadawaliśmy to pytanie w odniesieniu do konkretnych sportów, takich jak „10 najlepszych” wszech czasów zawodników futbolu amerykańskiego lub siatkówki w danej szkole. Ale teraz pójdziemy o krok dalej. Kim są najlepsi wszechstronni sportowcy? Mogą to być sportowcy uprawiający jeden sport indywidualny, którzy nie pojawiają się na naszych listach, które obejmują sporty zespołowe, takie jak baseball i softball. Są to również gwiazdy szkół średnich, które mogły uprawiać wiele sportów. Nie są świetni tylko w jednym sporcie, są świetni we wszystkim, co robią.

WIĘCEJ:Kto został Sportowcem Roku 2024 według Battle Creek Enquirer?

Alex Kersten (10), uczeń ostatniej klasy St. Philip, oddaje rzut w czwartek 18 listopada 2021 r. w Kellogg Arena w Battle Creek w stanie Michigan. Battle Creek St. Philip pokonał Allen Park Inter-City Baptist 3-1 w półfinale stanowym Division 4.

Oto najwięksi na liście Najwięksi wszech czasów.

Kandydaci są absolwentami tradycyjnych szkół średnich w mieście Battle Creek. Wszyscy błyszczeli w trakcie swojej kariery w szkole średniej i później.

Ograniczyliśmy naszą listę do ostatnich 50 lat – 1974-2024.

Podamy powody, dla których każdy sportowiec znalazł się na liście, wraz z krótką biografią. Gdy już ukończymy listę 10 najlepszych, w kolejności alfabetycznej, kolej na Battle Creek, aby zagłosować na swojego sportowca nr 1. Będą osoby, które nie znalazły się na tej liście, a które według niektórych z was nie powinny się tam znaleźć. Nasza ankieta będzie zawierać opcję dopisania i będzie ciekawie zobaczyć, kto również znajdzie się na tej liście.

Zaczynamy od najmniejszej szkoły w mieście i stopniowo zwiększamy liczbę szkół, wybierając listę „10 najlepszych” sportowców płci męskiej i listę „10 najlepszych” sportowców płci żeńskiej.