Home Sport 3 najważniejsze rzeczy, na które warto zwrócić uwagę w WWE SmackDown (12...

3 najważniejsze rzeczy, na które warto zwrócić uwagę w WWE SmackDown (12 lipca 2024)

32
0


W tym tygodniu na niebieskiej marce może pojawić się kilka poważnych rywalizacji

Ostatnie wydarzenie premium WWE, Money in the Bank, zakończyło się w Scotiabank Arena w Ontario, Kanada, przynosząc falę nowych wydarzeń i ekscytujących momentów. Dramatyczne zwycięstwo Drewa McIntyre’a w walizce Money in the Bank, tylko po to, by stawić czoła nieudanej wypłacie, przygotowało grunt pod fascynujące historie.

Kiedy niebieska marka szykuje się do odcinka, który zostanie wyemitowany 12 lipca 2024 r., fani mogą spodziewać się emocjonującego widowiska wypełnionego meczami o wysoką stawkę i kluczowymi segmentami.

Oto trzy najważniejsze rzeczy, na które warto zwrócić uwagę w tym tygodniu w WWE SmackDown:

Nia Jax zmierzy się z Michinem

Napięcia między Nią Jax i Michin narastały w ostatnich tygodniach, osiągając punkt kulminacyjny w postaci kilku bójek za kulisami. W wydaniu WWE SmackDown z 5 lipca Jax brutalnie zaatakowała mistrzynię kobiet WWE Bayley po jej walce z Piper Niven. Michin interweniowała, aby uratować Bayley, przygotowując grunt pod ich nadchodzącą konfrontację.

Zaplanowany na 12 lipca mecz jest bardzo oczekiwany, ponieważ fani z niecierpliwością czekają, aby zobaczyć, czy Michin poradzi sobie z potęgą, jaką jest Nia Jax. Ponieważ Jax ma oko na WWE Women’s Championship i potencjalny mecz z Bayley na SummerSlam, prawdopodobnie będzie chciała zdominować Michin i wysłać mocny komunikat mistrzyni. Spodziewaj się fajerwerków, gdy te dwie zaciekłe zawodniczki staną naprzeciw siebie na ringu.

Przeczytaj także: Lista wszystkich supergwiazd potwierdzonych na WWE SmackDown (12 lipca 2024)

Wzrost Solo Sikoa będzie kontynuowany

Solo Sikoa robi furorę w WWE swoją nieustającą agresją i dominacją. Na WWE Money in the Bank 2024 Sikoa pokonał WWE Undisputed Champion Cody Rhodes w głównym wydarzeniu. Ten imponujący wyczyn uczynił Sikoę potężną siłą na SmackDown.

W tym tygodniu fani spodziewają się, że Sikoa oficjalnie ogłosi się pretendentem numer jeden do tytułu WWE Undisputed Championship Cody’ego Rhodesa na SummerSlam 2024. Ogłoszenie Sikoi może przygotować grunt pod monumentalne starcie na SummerSlam, jeszcze bardziej eskalując jego błyskawiczny wzrost w WWE. Czy Cody Rhodes odpowie na wyzwanie Sikoi i jakie reperkusje będzie miała jego deklaracja w składzie SmackDown?

Angel Garza i Humberto Carillo zmierzą się z Apollo Crewsem i Baronem Corbinem

Apollo Crews jest uwikłany w zaciętą rywalizację z Legado del Fantasma i zwrócił się o pomoc do Barona Corbina, aby wyrównać szanse. WWE ogłosiło, że Crews i Corbin zmierzą się z Angelem Garzą i Humberto Carillo z Legado del Fantasma 12 lipca.

Ten mecz zapowiada się jako walka na wysokim poziomie, w której Crews i Corbin będą chcieli odzyskać impet i zapewnić sobie zdecydowane zwycięstwo. Ponieważ Crews przegrał kilka swoich poprzednich meczów, to połączenie z Corbinem może być strategicznym posunięciem WWE, aby ponownie wprowadzić go w światło reflektorów i zaangażować fanów wciągającą fabułą. Czy mało prawdopodobny duet Crews i Corbin przyćmi Garzę i Carillo, czy też Legado del Fantasma będzie kontynuował swoją dominację?

Aby uzyskać więcej aktualizacji, obserwuj Khel już teraz na Facebook, Świergotmi Instagram; pobierz Khel teraz Aplikacja na Androida Lub Aplikacja iOS i dołącz do naszej społeczności na Telegram.