Home Sport Analityk twierdzi, że gwiazda Cowboys powinna opuścić drużynę

Analityk twierdzi, że gwiazda Cowboys powinna opuścić drużynę

22
0


(Zdjęcie: Ronald Martinez/Getty Images)

Kilku zawodników Dallas Cowboys ubiega się obecnie o przedłużenie kontraktów, ale największą i najważniejszą osobą z nich jest rozgrywający Dak Prescott.

Choć strony prowadzą negocjacje kontraktowe, nie są bliskie porozumienia i bardziej prawdopodobne wydaje się, że Prescott będzie mógł rozegrać sezon 2024, a następnie zostać wolnym agentem.

Ludzie zaczynają rozważać rozstanie z Cowboys i Prescottem po następnym sezonie, a w programie „Speak” na kanale FS1 James Jones powiedział, że Prescott powinien odejść, ponieważ Dallas nie pokazało, że chce, aby został.

„Myślę, że powinien chcieć odejść” – powiedział Jones. „A głównym powodem, dla którego powinien chcieć odejść, jest to, że tak naprawdę nie pokazaliście mi, że naprawdę chcecie, abym odszedł”.

Można by pomyśleć, że właściciel Jerry Jones byłby bardziej agresywny w przerwie międzysezonowej, aby zapewnić Prescottowi przedłużenie kontraktu, ale tak się nie stało.

Można się zastanawiać, czy Cowboys nie są pewni, czy chcą, aby Prescott był ich rozgrywającym po sezonie 2024.

W 2023 roku 30-latek rozegrał sensacyjny sezon zasadniczy, w którym był liderem NFL w liczbie podań zakończonych przyłożeniem i miał status kandydata do tytułu MVP, ale jak zwykle, w play-offach wypadł znacznie słabiej, gdy Dallas uległo w rundzie dzikiej karty Green Bay Packers.

Za Prescottem, Cowboys mają intrygującego młodego rozgrywającego w osobie Treya Lance’a, który został wybrany jako trzeci w drafcie NFL w 2021 roku przez San Francisco 49ers. Są tacy, którzy chcieliby dać mu szansę na zostanie ich przyszłym rozgrywającym.

Na razie jednak mają mnóstwo talentu i zajdą tak daleko, jak zaprowadzi ich Prescott w styczniu, a miejmy nadzieję, również w lutym.

NASTĘPNY:
Keyshawn Johnson prosi dwie gwiazdy Cowboys, aby nie zgłaszały się na obóz treningowy