Home Sport Angel City FC wśród wyróżnionych podczas 10. dorocznej gali rozdania nagród Sports...

Angel City FC wśród wyróżnionych podczas 10. dorocznej gali rozdania nagród Sports Humanitarian Awards przyznawanych przez ESPN

16
0


HOLLYWOOD, LOS ANGELES (KABC) — Klub piłkarski Angel City Football Club znalazł się wśród klubów wyróżnionych w środę wieczorem podczas 10. dorocznej gali rozdania nagród Sports Humanitarian Awards przyznawanej przez stację ESPN, a córki zmarłego Stuarta Scotta oddały hołd ojcu, świętując 10. rocznicę jego wzruszającego przemówienia na gali Szpieg ESPYS.

Wydarzenie, które odbyło się w Citizen News w Hollywood, zgromadziło grupę profesjonalnych sportowców, aby oddać hołd tym, którzy dzięki sportowi zmieniają świat na lepsze.

Angel City zdobywa nagrodę dla Sportowej Drużyny Humanitarnej Roku.

„W zeszłym roku przepracowaliśmy 5400 godzin na rzecz społeczności z 1700 wolontariuszami” — powiedziała prezes zespołu Julie Urman. „To coś, co jest częścią naszego DNA, a uznanie w ten sposób jest naprawdę świetne dla zespołu”.

Brice Christianson, założyciel PXP, został uhonorowany nagrodą Stuarta Scotta ENSPIRE za swoją działalność na rzecz zwiększenia dostępu niesłyszących kibiców do sportu.

Legenda tenisa i ikona kultury Serena Williams będzie gospodarzem ESPYs 2024 w czwartek w Dolby Theatre w Hollywood. ABC.

„PXP naprawdę zainspirował mój głuchy ojciec, który dorastał, będąc prześladowanym za to, że był głuchy i chodził na treningi Green Bay Packers” – powiedział Christianson. „Ci gracze się z nim zaprzyjaźnili i odmienili jego życie”.

Córki Scotta również były obecne na wydarzeniu, wspominając dziedzictwo ojca 10 lat po jego pamiętnym przemówieniu ESPYS podczas odbierania nagrody Jimmy’ego V.

„Życie mojego ojca dobiegło końca” – powiedziała reporterom Taelor Scott – „ale społeczność, którą zbudował, nigdy się nie skończy”.

Transmisja ESPYS odbędzie się w czwartek o godz. 20:00 czasu wschodniego/pacyficznego na kanale ABC z Dolby Theatre w Los Angeles.

Copyright © 2024 KABC Television, LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Źródło