Home Sport Bayern Monachium ogłasza transfer Joao Palhinhy

Bayern Monachium ogłasza transfer Joao Palhinhy

19
0


Według doniesień portugalski pomocnik jest wart 50 milionów euro, a potencjalne premie wynoszą 5 milionów euro

Bayern Monachium pomyślnie podpisał kontrakt z João Palhinhą z Fulham, a portugalski zawodnik dołączył do mistrzów Niemiec na czteroletni kontrakt. Transfer nastąpił po roku intensywnych spekulacji i dramatycznej porażce w ostatniej chwili w finalizacji transferu zeszłego lata.

Według doniesień wartość transakcji wynosi około 50 milionów euro, z czego 5 milionów euro może zostać przeznaczone na potencjalne premie.

Palhinha, 29 lat, wyraził swoje podekscytowanie dołączeniem do jednego z elitarnych klubów Europy. „To jeden z najszczęśliwszych dni w moim życiu. Teraz gram dla jednego z absolutnie najlepszych klubów w Europie, to spełnienie moich marzeń i jestem z tego bardzo dumny. Nie mogę się doczekać atmosfery i kibiców na Allianz Arenie. Chcę świętować sukcesy z FC Bayern i zdobywać tytuły – dam z siebie wszystko” – powiedział.

Przybycie pomocnika ma znacznie wzmocnić pomoc Bayernu. Palhinha od jakiegoś czasu jest zainteresowany przeprowadzką do Bayernu, a jego pozyskanie jest postrzegane jako duże wzmocnienie dla zespołu, który zamierza kontynuować dominację w kraju i walczyć o europejskie trofea.

Source link