Home Sport Bo Bichette z Blue Jays staje się popularny dzięki otwartemu flirtowi z...

Bo Bichette z Blue Jays staje się popularny dzięki otwartemu flirtowi z wymianą: „Chcę wygrać”

17
0


Zazwyczaj sportowcy zawodowi starają się jak mogą, aby podczas rozmów z dziennikarzami nie wywoływać potencjalnie kontrowersyjnych emocji.

Ale to kolejny znak, że sezon był dla nas trudny Błękitne Jays w TorontoW środę gwiazdor drużyny grającej na pozycji shortstop Bo Bichette najwyraźniej otwarcie flirtował z pomysłem gry w drużynie pokroju San Francisco Giants.

„Nie zwiedziłem miasta zbyt wiele. Przede wszystkim chcę wygrać. To byłby dla mnie priorytet numer jeden, gdybym wybierał drużynę, a Giants są ewidentnie na to gotowi” – ​​powiedział Bichette w wywiadzie dla NBC Sports San Francisco w klipie krążącym na X, dawniej znanym jako Twitter.

„Są w stanie pozyskać odpowiednich graczy i myślę, że to jest najważniejsze”.

„Ten koleś wręcz prosi się, żeby go sprzedać”

Kibice baseballu wydawali się być zaskoczeni wypowiedziami Bichette’a.

Historia jest kontynuowana poniżej reklamy

„To szaleństwo. … Koleś wręcz błaga, żeby go tu wymienić! Kiedy to się w ogóle zdarza???” napisał użytkownik X @SFGiantsGuy_ w części Wednesday.

„Zrób to!”

Najnowsze wiadomości z Kanady i całego świata
tak się składa, że ​​zostało to wysłane na Twój adres e-mail.

Użytkownik X @LeafErikzen również wyraził się krytycznie.

„Jak to możliwe, że jeden z waszych najlepszych zawodników w innej stacji mówi o tym, że chciałby grać w organizacji takiej jak Giants?” – napisali między innymi.

„Ten zespół ciągle znajduje nowe, zabawne sposoby, żeby się ośmieszyć”.

W obliczu terminu składania ofert w Major League Baseball wyznaczonego na 30 lipca, Bichette nie jest jedynym graczem Jays, który wzbudził szum, ponieważ najwyraźniej rozważał grę w innym zespole.

Historia jest kontynuowana poniżej reklamy

W zeszłym miesiącu gwiazdor pierwszej bazy Vladimir Guerrero Jr. złagodził swoje stanowisko w sprawie gry dla New York Yankees, drużyny rywalizującej, dla której kiedyś przysięgał, że nigdy nie zagra.

„Czasami się mówi różne rzeczy. Nie chodzi o to, że próbuję cofnąć to, co powiedziałem o Yankees” – powiedział Guerrero Wirus sportowyKtóry ESPN podało 25 czerwca.

Guerrero powiedział, że „nigdy nie podpisze kontraktu z Yankees — nawet martwy” w 2022 roku. Podwoił te uwagi w 2023 roku, kiedy powiedział New York Post, że była to osobista sprawa jego rodziny.


Kliknij, aby odtworzyć wideo: Davis Schneider z „Blue Jays” opowiada, dlaczego kultowy wąsik podoba się mamom


Davis Schneider z Blue Jays o tym, dlaczego kultowy wąsik podoba się mamom


Jednak w zeszłym miesiącu powiedział, że „to jest biznes” – donosi ESPN.

„Usiadłem i porozmawiałem z moim tatą (Vladimir Guerrero Sr.) i moją rodziną, a to jest biznes. I powiedziałem, że nigdy więcej nie będę rozmawiał na ten temat, a wiele osób mnie o to pytało”.

Historia jest kontynuowana poniżej reklamy

Pomimo wygranej z Giants 10-6 w środę, dla Jays był to sezon raczej do zapomnienia.

Słaby bilans wygranych i przegranych, perspektywa, która otrzymała długie zawieszenie zaraz po tym jak to zrobił MLB debiut, gra miotacza, która stało się viralem z niewłaściwych powodów i epicka porażka przeciwko Boston Red Sox to tylko niektóre z wad.

Jays będą chcieli wygrać trzymeczową serię z Giants w decydującym meczu w czwartek.

Pierwsze rozpoczęcie meczu zaplanowano na 15:45 czasu wschodniego.

© 2024 Global News, oddział Corus Entertainment Inc.

Source link