Home Sport Chciałbym pracować z Wyatt Sicks: Mistrzem świata WWE w tag teamie Finnem...

Chciałbym pracować z Wyatt Sicks: Mistrzem świata WWE w tag teamie Finnem Balorem

38
0


Balor jest obecnie częścią „Dnia Sądu”

Podczas wywiadu w podcaście What’s The Story Finn Balor rozmawiał o perspektywie współpracy z intrygującą grupą Wyatt Sicks, kierowaną przez Uncle Howdy’ego. Balor wyraził podekscytowanie współpracą, mając nadzieję, że doprowadzi ona do niezapomnianych chwil. Jednak jednoznacznie wskazał, że nie powtórzy swojej tożsamości „Demon” w żadnej hipotetycznej fabule.

„Chciałbym pracować z The Wyatt Sicks. Czuję, że moglibyśmy tam zrobić kilka fajnych rzeczy… Chciałbym zachować Finna jako heela, a The Demona jako babyface’a i nie zacierać granic” – podzielił się Balor.

Finn Balor jest znany pod swoim alter ego „Deon”

Postać Demona Balora, znana ze swojej nadprzyrodzonej aury, była znaczącą częścią jego tożsamości w WWE NXT, a później w głównym składzie, zarezerwowaną dla walk o wysoką stawkę. Pomimo wczesnego sukcesu, Demon w ostatnich latach stawiał czoła wyzwaniom, w szczególności ponosząc porażki z Romanem Reignsem i na WrestleManii 39 przeciwko Edge’owi w walce Hell In A Cell.

Rozmyślając o niedawnym przedstawieniu Diabła, Balor skomentował: „Ale to jest bardzo trudne i czuję, że Diabeł to coś, czego nie wykonaliśmy zbyt dobrze w ciągu ostatnich kilku lat i wolałbym tego nie robić, niż zrobić to w sposób, który mi się nie spodoba, a za sześć lat mogą mnie wystawić w diabelskich barwach, a ja będę wchodził.

Finn Balor nie wyklucza powrotu Demona

Chociaż Balor nie wyklucza powrotu w roli Demona w przyszłości, na razie czerpie przyjemność z roli czarnego charakteru i uważa, że ​​oferuje ona większą głębię i możliwości opowiadania historii niż postać Demona.

„Ale teraz Finn świetnie się bawi i czuję, że mogę dać o wiele więcej warstw jako Finn heel niż jako demon. Demon jest bardzo bezpośredni. Jest jak buldożer. Po prostu rzuca się prosto na zabójstwo, podczas gdy Finn jest trochę bardziej podstępny i jest więcej wątków fabularnych, które można powiedzieć o Finnie kontra nadprzyrodzony demon, więc…” wyjaśnił.

Balor jest obecnie jedną z połówek WWE World Tag Team Champions z JD McDonagh i nie planuje opuszczać WWE w najbliższym czasie. Podczas gdy fani mogą oczekiwać powrotu The Fiend w przyszłości, Balor nadal skupia się na rozwijaniu swojej obecnej postaci i eksplorowaniu nowych wątków fabularnych jako heel.

Aby uzyskać więcej aktualizacji, obserwuj Khel już teraz na Facebook, Świergotmi Instagram; pobierz Khel teraz Aplikacja na Androida Lub Aplikacja iOS i dołącz do naszej społeczności na Telegram.