Home Sport Czterech graczy LSU Tigers znalazło się w pierwszej setce rankingu EA Sports...

Czterech graczy LSU Tigers znalazło się w pierwszej setce rankingu EA Sports College Football ’25

25
0


NOWY ORLEAN (WVUE) – 19 lipca nadejdzie poranek Bożego Narodzenia dla fanów futbolu akademickiego i graczy. Zostanie wydana gra EA Sports College Football 25.

Aby podsycić entuzjazm fanów przed wielkim meczem, EA Sports publikuje cotygodniowe rankingi aż do 19 lipca. W tym tygodniu przedstawiamy 100 najlepszych graczy w kraju, a LSU jest wśród nich dobrze reprezentowane.

Na drugim miejscu w klasyfikacji generalnej Tigers, lewy obrońca Will Campbell. Otrzymał ocenę 96, najwyższą podaną liczbę. Na pierwszym miejscu w klasyfikacji generalnej znalazł się Michigan fullback Will Johnson, który otrzymał taką samą ocenę 96. Campbell jesienią będzie juniorem w LSU. Kilka symulowanych draftów umieściło urodzonego w Monroe w pierwszej dziesiątce NFL Draft 2025.

Na pozycji nr 31 rozgrywający Harold Perkins. Urodzony w Houston zawodnik będzie w tym sezonie juniorem w LSU. Plotki głoszą również, że może zostać wybrany w pierwszej rundzie draftu NFL w 2025 r. Perkins przejdzie na pozycję środkowego linebackera w nowej obronie Blake’a Bakera.

Zajmujący 92. miejsce prawy obrońca Emery Jones Jr. Z Baton Rouge Jones mógłby grać o wybór w pierwszej rundzie. Z Campbellem i Jonesem wielu uważa, że ​​Tigers O-Line jest jedną z najlepszych w kraju.

I wreszcie pod numerem 98, tight end Mason Taylor. Z Garrettem Nussmeierem na pozycji quarterbacka Taylor powinien mieć pracowity upadek. Ojciec Taylora, Jason, jest gwiazdą NFL w Miami Dolphins.

Zauważyłeś błąd ortograficzny lub gramatyczny w naszej historii? Kliknij tutaj aby to zgłosić. Proszę podać tytuł.

Subskrybuj Fox 8 Kanał Youtube.

Źródło