Home Sport Czy CM Punk sprawi wielką niespodziankę na WWE Clash at the Castle...

Czy CM Punk sprawi wielką niespodziankę na WWE Clash at the Castle 2024 PLE?

25
0


„The Voice of the Voiceless” może być powodem porażki Drew McIntyre z Damianem Priestem.

CM Punk obecnie dochodzi do siebie po kontuzji tricepsa, ale nadal może w jakiejś roli pojawić się na WWE Clash at the Castle. Pomimo tego, że Punk został odsunięty na bok, w dalszym ciągu wywołuje szok w WWE po kontuzji zadanej przez Drew McIntyre’a na Royal Rumble 2024.

Od tego czasu The Best in the World i The Scottish Warrior wdali się w wymianę werbalną i konfrontacje jeden na jednego. Istnieją poważne spekulacje, że Punk ma być częścią kolejnego wydarzenia Premium Live Event (PLE) WWE, Clash at the Castle, które odbędzie się 15 czerwca w OVO Hydro w Szkocji, ojczyźnie McIntyre’a.

6 maja 2024 na odcinku Raw CM Punk pojawił się chwilę po opuszczeniu areny przez Drew McIntyre. Następnie Punk nakręcił promo, zakończone złowieszczymi słowami: „Jeśli każesz mi pojechać do Glasgow w Szkocji, ukryję się w misce haggis. Wyjdę i złamię ci twarz. To oświadczenie tylko podsyciło plotki i emocje wokół jego potencjalnego zaangażowania w to wydarzenie.

McIntyre ma także stoczyć walkę o mistrzostwo świata wagi ciężkiej z Damianem Priestem. Biorąc pod uwagę wydarzenia ostatnich kilku miesięcy, oto trzy potencjalne role, jakie CM Punk mógłby odegrać w nadchodzącym WWE PLE:

3. Wystąpienie jako mówca przed występem

Punk brał udział w kilku panelach przed galą od czasu kontuzji w Royal Rumble, w tym na inauguracji WrestleManii i WWE Backlash France. Mógłby odegrać podobną rolę na WWE Clash at the Castle, dzieląc się swoimi przemyśleniami na temat gali i meczu McIntyre’a, który ma być głównym wydarzeniem.

Dzięki temu byłby w centrum uwagi i zachowałby wpływ na narrację bez konieczności fizycznego zaangażowania.

2. Zostanie gościem specjalnym

Inną potencjalną rolą CM Punka może być gościnny komentator meczu pomiędzy McIntyre a Damianem Priestem. Ten scenariusz odzwierciedlałby jego rolę na WrestleManii 40, kiedy przerwał akcję podczas meczu McIntyre’a z Sethem Rollinsem, potencjalnie rozpraszając rywala samą swoją obecnością.

Po komentarzach Punka można było dodać prowokacyjne komentarze skierowane pod adresem McIntyre’a, dodając kolejną warstwę wojny psychologicznej do ich trwającego sporu.

1. CM Punk może przeszkodzić i kosztować Drew McIntyre mistrzostwo

Jednym z najbardziej oczekiwanych scenariuszy jest ingerencja CM Punk w mecz Drew McIntyre’a, tak jak to zrobił na WrestleMania 40. W kluczowym momencie, gdy McIntyre jest bliski zwycięstwa, Punk może spowodować zakłócenia, przez co McIntyre przegra być może największą walkę w swoim kariera . .

Wywołałoby to ogromne okrzyki entuzjazmu dla Punka, umacniając jego rolę najwyższego obcasa i dodając dramatyzmu wydarzeniu.

Vince Russo, były twórczy umysł wrestlingu, skomentował tę możliwość, mówiąc: „Nie zgadzam się z tym i powiem ci dlaczego. Po pierwsze, Drew jest prawdopodobnie na szczycie mojej listy moich ulubieńców w WWE, bez cienia wątpliwości. Myślę jednak, że jeśli teraz odbierzesz tytuł Kapłana, skrzywdzisz go. I masz łatwe pieprzenie, CM Punk rucha się z Drew w jego rodzinnym mieście. Teraz naprawdę doprowadzasz Drew do szału. To znaczy, teraz może mieć przewagę. To znaczy, mógłby dosłownie stać się zabójcą.

Aby uzyskać więcej aktualizacji, śledź Khel teraz dalej Facebook, Świergotmi Instagrama; pobierz Khel teraz Aplikacja na Androida Lub aplikacja na iOS i dołącz do naszej społeczności na Telegram.