Home Sport DeSantis odkrywa nowy kąt kariery dzięki zakładom NYRA | Sport

DeSantis odkrywa nowy kąt kariery dzięki zakładom NYRA | Sport

20
0Studiował nauki polityczne na studiach, mając nadzieję zostać prawnikiem, tak jak jego ojciec, i zapisał się na zajęcia, które odmieniły jego życie.

„Na studiach czytałem (Alexis de) Tocqueville’a ‘Demokracja w Ameryce’ i rozwinąłem pasję do studiowania kultury politycznej i zachowań” – powiedział. „Kiedy byłem na ostatnim roku, wziąłem udział w seminarium na temat amerykańskiej kultury politycznej, które zmieniło moje życie”.

Żegnaj, szkoło prawnicze. Witaj, szkoło podyplomowe.

DeSantis uzyskał tytuł magistra i spełnił wszystkie wymagania doktoratu, z wyjątkiem rozprawy. Wykładał i pełnił funkcję administratora w kilku instytucjach szkolnictwa wyższego, ostatnio w Central Carolina Community College.

Jego życie zmieniło się diametralnie, gdy zimą 2020 roku wybuchła pandemia COVID-19. Tak było też w przypadku większości z nas.

Jednak większość z nas nie miała szczęśliwych koneksji rodzinnych, które pomogłyby nam w ułożeniu sobie nowego życia.

Od dziecka pociągały go wyścigi konne. DeSantis pamiętał, że wielkie wyścigi zawsze były w telewizji, gdy był mały, a w 1988 roku dziadek przywiózł mu pamiątki po wycieczce na Kentucky Derby — tak, to był rok, w którym Winning Colors została trzecią klaczą, która wygrała pierwszy etap Triple Crown. (To musiały być jakieś pamiątki.)

On i jego ojciec jeździli 45 minut samochodem z toru wyścigowego Penn National w ich rodzinnym mieście, gdzie nauczył się czytać formularz wyścigowy, stawiać typy i oceniać konie na padoku.

„Miałem około 11 lat” – powiedział. „Formularz wyglądał dla mnie jak trygonometria. Mój tata wyjaśnił kilka prostych sposobów patrzenia na osiągi konia: linie biegu, jak koń biegał, odległości. Bardzo podstawowe rzeczy”.

Udał się na południe do Furman University na studia, a jak to bywa, jego dwaj najbliżsi przyjaciele pochodzili z Saratoga Springs, co stanowiło doskonałą okazję do letnich wizyt. Inni przyjaciele mieszkali w pobliżu Churchill Downs i Pimlico.

„Miałem dużo szczęścia” – powiedział DeSantis na początku tego tygodnia, robiąc sobie przerwę od pakowania się do domu na południu stanu, aby przyjechać na północ na lato. „Moi przyjaciele byli bardzo strategicznie rozmieszczeni, abym mógł dotrzeć na wyścigi”.

Młodszy brat DeSantisa, Nathaniel, wrócił do domu w czasie pandemii po pracy w Hilton Head w Południowej Karolinie i, mając nadzieję na zaangażowanie się w produkcję treści, zgłosił się na ochotnika do tworzenia podcastów i filmów dla swojej rodziny.

„Mój ojciec zrobił jeden w programie ‘This Week in History’” – powiedział DeSantis. „Moja macocha nakręciła kilka filmów o gotowaniu. Moja siostra jest bibliotekarką i prowadziła podcast o edukacji finansowej dla młodych ludzi, a mój brat i kumpel zrobili podcast o filmach”.

Ponieważ rok 2020 był rokiem wyborczym, DeSantis zdecydował się na podcast polityczny, przeprowadzając wywiady z ludźmi z całego spektrum politycznego. Unikał podejścia partyjnego, preferując — co nie jest zaskoczeniem — podejście edukacyjne, równie istotne w tym roku wyborczym, jak cztery lata temu.

„Musisz poczuć się niekomfortowo” – powiedział. „To jedyny sposób, aby zrozumieć, co wydarzy się w listopadzie. Mam przyjaciół i kolegów po obu stronach politycznych, którzy blokują wiadomości, z którymi się nie zgadzają, a potem są oszołomieni, gdy dzieje się coś, co jest odwrotnością ich przekonań. Regularnie oglądam wiadomości, z którymi się nie zgadzam, i może być frustrujące słuchanie dezinformacji i półprawd głoszonych tak, jakby były faktami”.

Po wyborach zakończył prowadzenie podcastu o polityce i założył podcast o wyścigach konnych. Stworzył także serię filmów na YouTube poświęconych Triple Crown w 2021 roku.

„Ten z Derby miał może sto wyświetleń” – powiedział. „Preakness, 125, więc uznałem, że nie przyjmie się. A ten z Belmont miał 5000 wyświetleń”.

Dało mu to szansę na produkcję treści dla wielu podmiotów zajmujących się wyścigami online, co, jak sam stwierdził, postawiło go „we właściwym miejscu we właściwym czasie”, gdy otworzyło się stanowisko w NYRA.

Jego podejście do upośledzania jest zbieżne z jego podejściem do nauczania i polityki.

„Ważne jest, aby od czasu do czasu kwestionować kąty handicappingu” – powiedział. „Musisz wyjść ze swojej strefy komfortu. To, że ktoś lubi konie za drugim razem, nie oznacza, że ​​za każdym razem jest to dobre podejście. Wszyscy mamy kąty, które lubimy, i ważne jest, aby je kwestionować i zapoznawać się z nowymi pomysłami”.

Zawsze edukator, DeSantis niedawno uruchomił kanał YouTube NYRA Bets. W swojej roli producenta treści dla NYRA będzie produkował filmy, które będą zawierały analizy całych kart, gości, gry o wartości i najlepsze typy, a także inne tematy.

„Będziemy prowadzić proste handicappingi, ale skupimy się również na tym, jak podejść do wyścigu z punktu widzenia zakładów” – powiedział. „Będziemy również obejmować tory z całego kraju.

„Assiniboia Downs w Winnipeg to jeden z moich ulubionych torów, a ja lubiłem robić rzeczy na spotkaniach w Japonii i Hongkongu. Niedawno relacjonowaliśmy spotkanie Royal Ascot w czerwcu”.

Filmy będą miały silny charakter edukacyjny i będą zawierały porady na temat zakładów i typów bukmacherskich.

„To wynika z mojej miłości do edukacji” – powiedział. „Chcę, żeby ludzie dobrze się bawili na torze i mieli zwycięskie doświadczenia”.

W celu edukowania typerów DeSantis podzielił się kilkoma wskazówkami dotyczącymi przygotowań do spotkania w Saratodze.

„Szukajcie koni, które mają już doświadczenie w Saratodze” – powiedział. „Niekoniecznie wierzę w ideę „koń na tor”, ale niektóre konie, jak Baby Yoda, wyraźnie kochają Saratogę”.

„Niektórzy trenerzy, tacy jak Chad Brown, Bill Mott i Todd Pletcher, wskazują konie specjalnie na to spotkanie” – kontynuował. „Nie daj się zawsze zbić z tropu koniom, które nie wykazały się „najlepszym” wysiłkiem przed tym wyścigiem. Te połączenia trenowały do ​​tych wyścigów, aby przygotować je do Diany, Jim Dandy lub Travers. Skup się na sukcesie w Saratodze zarówno dla trenerów, jak i koni”.

A skoro już o Baby Yodzie mowa, wygrał on wyścig Grade II True North Stakes w Saratoga w Belmont Day i zapłacił 20,40 dolara za zwycięstwo.

„Mój tata jest konserwatywnym typerem i zawsze radził mi, gdy byłem młodszy, żebym obstawiał 2 dolary na pokaz, jeśli nie byłem pewny wyścigu” – powiedział. „Baby Yoda jest jego ulubionym koniem i wysyła mi SMS-a za każdym razem, gdy biegnie, żeby przypomnieć mi, żebym postawił na niego 2 dolary na pokaz”.

No więc… czy zrealizował transakcję?

„Właściwie postawiłem 2 dolary na jego wygraną dla mojego ojca” – powiedział. „Nie mów mu, że nie posłuchałem jego rady”.

Source link