Home Sport Diastezy roślinne wykonuje się w klasach i na zajęciach sportowych

Diastezy roślinne wykonuje się w klasach i na zajęciach sportowych

20
0


TAMPA, Floryda — Kiedy uczęszczasz do jednej z najstarszych szkół w rejonie Zatoki Tampa, schody wejściowe prowadzą do głównego wejścia, gdzie od razu otacza cię historia.


Co musisz wiedzieć

  • Neil Diasti z Plant High School został wybrany Sportowcem-Uczniem Roku przez FHSAA.
  • Neil ukończył szkołę jako najlepszy absolwent i pełnił funkcję kapitana drużyny pływackiej i lekkoatletycznej.
  • Plant zdobywa tę nagrodę już drugi rok z rzędu.


Neil Diasti z Plant High School Class of 2024 był tu setki razy. Gdy po raz pierwszy wchodzisz do szkoły, wita cię stos trofeów, symboli doskonałości Plant High. Neil niedawno przyczynił się do zdobyczy medalowych drużyny Panthers, zdobywając nagrodę FHSAA Scholar Athlete of the Year.

„Myślę, że odzwierciedla to to, co zrobiłem przez ostatnie cztery lata i pracę, którą włożyłem” – powiedział.

Co Neil robił przez ostatnie cztery lata? Właśnie ukończył szkołę jako najlepszy uczeń. Był również kapitanem drużyny lekkoatletycznej i pływackiej. Podczas czterech lat w Plant nauczył się wiele o sobie pod względem akademickim i sportowym.

„Umiejętność usiąścia i ustalenia priorytetów, umiejętność zarządzania czasem i prawdziwe zaangażowanie” – powiedział Neil.

Niezależnie od tego, czy na basenie, czy na bieżni, Neil czerpie ze sportu coś, czego nie otrzymuje w nauce. Jest zdumiony, jak daleko może posunąć swoje granice i przewyższyć samego siebie.

„Istnieje psychiczna wytrzymałość, której nie można uzyskać w klasie” – powiedział. „Istnieje osobista motywacja, którą trzeba mieć, aby odnieść sukces w sporcie”.

Następnie Neil będzie kontynuował naukę na University of Virginia. Planuje studiować inżynierię chemiczną. Nie może się doczekać, aby przejść na wyższy poziom.

„Myślałem, że na studiach będę mógł mieć większy i bardziej znaczący wpływ na szerszą społeczność” – powiedział Neil.

Źródło