Home Sport Dlaczego Chad Gable miałby zdobyć tytuł Interkontynentalny na WWE Clash at the...

Dlaczego Chad Gable miałby zdobyć tytuł Interkontynentalny na WWE Clash at the Castle 2024?

34
0


Zwrot Chada Gable’a otworzył nowe możliwości dla byłego olimpijczyka.

Sami Zayn będzie bronił tytułu Intercontinental Championship przeciwko Chadowi Gable’owi podczas WWE Clash at the Castle w tym tygodniu w Glasgow w Szkocji. Sami zdobył tytuł po monumentalnym zwycięstwie nad Guntherem na WrestleManii 40. Od tego czasu Zayn udowodnił, że jest potężnym mistrzem, ale nadszedł czas na zmiany.

Oto trzy istotne powody, dla których Chad Gable powinien opuścić Glasgow jako nowy mistrz międzykontynentalny.

3. Sami Zayn jest już bardzo popularny, nie potrzebuje mistrzostwa, żeby przyciągnąć uwagę fanów

Sami Zayn dokonał niemożliwego, kończąc rekordowe panowanie Gunthera w Intercontinental Championship na WrestleManii 40. Od tego czasu z sukcesem bronił tytułu przeciwko tak potężnym przeciwnikom, jak Chad Gable i Bronson Reed. Jednak na tym etapie swojej kariery Zaynowi nie potrzeba długiej perspektywy, aby zdobyć tytuł Interkontynentalny. Zamiast tego powinien opuścić Chada Gable’a na Clash at the Castle 2024.

Pozwoliłoby to Zaynowi skupić się na wygraniu przyszłomiesięcznego meczu Men’s Money in the Bank, który odbędzie się na oczach jego fanów w Kanadzie. Popularność i ugruntowany status Zayna oznaczają, że może prosperować w głośnych historiach bez konieczności posiadania tytułu średniej klasy, aby potwierdzić swoją pozycję.

2. WWE mogłoby uczynić Chada Gable’a jednym z najlepszych obcasów, jakie kiedykolwiek wyprodukowała firma

„Transformacja charakteru Chada Gable’a w WWE w ciągu ostatnich kilku miesięcy była niesamowita. Jego rywalizacja z Sami Zaynem i jego obelżywe relacje na ekranie z Akademią Alpha uczyniły go obecnie jednym z najgorętszych obcasów w WWE. WWE musi wykorzystać ten moment.

Manipulacyjna taktyka Gable’a i nieustające dążenie do mistrzostwa interkontynentalnego pokazały, że ma potencjał jako top heel. Zwycięstwo w Clash at the Castle umocniłoby jego status, czyniąc go wiarygodnym i niebezpiecznym antagonistą na RAW. Kolejna duża strata może nadszarpnąć jego wiarygodność, dlatego zwycięstwo w Clash at the Castle jest kluczowe dla utrzymania jego tendencji wzrostowej.

1. WWE ma szansę stworzyć hitową rywalizację pomiędzy najlepszymi przyjaciółmi

Ciągły brak szacunku i znęcanie się Gable’a wobec Otisa i pozostałych członków Akademii Alpha to jedna z najlepszych części programów WWE ostatnich tygodni. WWE zdobyło znaczące wsparcie fanów dla Otisa, aby stawić czoła swojemu opresyjnemu przywódcy. Ta fabuła może stać się w przyszłości centralną częścią serialu, co sprawi, że zwycięstwo Chada Gable’a w Clash at the Castle będzie kluczowe.

Z pewnością będzie gorąco, gdy Otis w końcu zwróci się przeciwko Chadowi Gable’owi i wyzwie go na walkę o tytuł w przyszłości. Ta rywalizacja ma nie tylko potencjał, aby wynieść na wyższy poziom obie gwiazdy, ale także oferuje głęboko osobistą i naładowaną emocjonalnie fabułę, która może urzekać Wszechświat WWE.

Aby uzyskać więcej aktualizacji, śledź Khel teraz dalej Facebook, Świergotmi Instagrama; pobierz Khel teraz Aplikacja na Androida Lub aplikacja na iOS i dołącz do naszej społeczności na Telegram.