Home Sport English Lioness atakuje kobiecą piłkę nożną w poście Garetha Southgate’a na temat...

English Lioness atakuje kobiecą piłkę nożną w poście Garetha Southgate’a na temat Euro 2024 | Piłka nożna

16
0


Gareth Southgate i Anglia są o jeden mecz od wygrania Euro 2024 (Getty)

Lwice gwiazda Beth Mead odpowiedział na sugestie dotyczące Media społecznościowe To Gareth Southgate jest pierwszy Anglia menedżerowi, który dotarł do dwóch najważniejszych międzynarodowych finałów.

Anglia osiągnęła Euro 2024 finał w środę wieczorem po zwycięstwie 2:1 nad Holandiąz Ollie Watkins zdobywając zwycięską bramkę dla drużyny Southgate’a w ostatniej chwili w 90. minucie.

Trzej Lwy zmierzą się teraz z Hiszpanią w niedzielę o 20:00 i po raz pierwszy w historii dotarły do ​​finałów Mistrzostw Europy.

Po zwycięstwie Anglii w środę wieczorem w mediach społecznościowych zaroiło się od postów oddających hołd Southgate’owi. Wiele z nich podkreślało osiągnięcie 53-latka, jakim było dotarcie z reprezentacją do dwóch ważnych finałów.

Chociaż Southgate jest pierwszym, który dotarł do dwóch finałów z Anglią w rozgrywkach mężczyzn, Lwice menedżerka Sarina Wiegman osiągnęła to wcześniej prowadząc drużynę kobiet do zwycięstwa na Euro 2022 zanim jej drużyna pokonała Brazylię po rzutach karnych i wygrała kobiecy Finalissima w kolejnym roku.

Beth Mead odpowiedziała na twierdzenia, że ​​Gareth Southgate jest pierwszym trenerem reprezentacji Anglii, który dotarł do dwóch wielkich finałów (X)

Mead, który został współkrólem strzelców Euro 2022 i był jednym z Lwice‘ jeden z najlepszych zawodników turnieju, był wyraźnie niezadowolony z tego, że Wiegmana pominięto w postach na temat Southgate’a po zwycięstwie Anglii w środę wieczorem.

W odpowiedzi na wpis na X, w którym twierdzono, że Southgate „jest pierwszym trenerem reprezentacji Anglii, który dotarł do dwóch najważniejszych międzynarodowych finałów”, Mead odparła: „Hmm, pozwolę sobie się nie zgodzić”.

Post z hołdem dla niego został następnie usunięty z konta w mediach społecznościowych.

Sarina Wiegman poprowadziła Anglię Lwice do zwycięstwa na Euro 2022 (Getty)

Zapytana o zwycięstwo Anglii nad Holendrami, Weigman, która urodziła się i wychowała w Holandii, powiedziała na konferencji prasowej w czwartek: „Gratuluję zwycięstwa”.

„Szczerze mówiąc, oczywiście życzę Garethowi i zespołowi wszystkiego najlepszego, ale to bolało. Moje pomarańczowe serce bolało!”

Lwice Lauren Hemp, napastnik, powiedziała: „To był świetny wynik dla Anglii i wszystkie dziewczyny były tak podekscytowane i podekscytowane. Wszyscy oglądaliśmy to razem i wszystkie byłyśmy naprawdę podekscytowane.

Oczywiście, Anglia, jak to zwykle robi, zostawiła wszystko na ostatnie minuty, ale dzięki temu mecz był bardziej emocjonujący.

„Oni grają swój mecz w weekend, a my mamy dwa bardzo ważne spotkania, więc byłoby miło podzielić się tym sukcesem i odnieść kilka zwycięstw”.

Ten Lwice obecnie trwają ostatnie przygotowania do meczu kwalifikacyjnego do Euro 2025 z Irlandią.

Aby zobaczyć więcej takich historii, sprawdź naszą stronę sportową.

Obserwuj Metro Sport, aby otrzymywać najnowsze informacje na temat
Facebook, Świergot I Instagram
.

WIĘCEJ : Moment, w którym trener Anglii „przypomniał sobie, że jest Holendrem” podczas szalonych obchodów Euro 2024

WIĘCEJ : Dlaczego Anglia skorzysta na stylu gry Hiszpanii w finale Euro 2024, według Jamiego Carraghera

WIĘCEJ : Brat angielskiej supergwiazdy Kobbiego Mainoo, gwiazdy Love Island, „najbardziej dumny na świecie” po zwycięstwie w Euro

Source link