Home Sport Gary Neville wskazuje na duet z Hiszpanii, który może być „kłopotem” dla...

Gary Neville wskazuje na duet z Hiszpanii, który może być „kłopotem” dla Anglii w finale Euro 2024 | Piłka nożna

31
0


Gary Neville wskazał główne zagrożenia dla Hiszpanii (Zdjęcie: The Overlap)

Gary Neville wskazał hiszpański duet, który jego zdaniem może okazać się „kłopotem” dla Anglia w niedzielę Euro 2024 finał.

Gareth Southgatedrużyna zapewniła sobie udział w drugim z rzędu finale Euro po Ollie Watkins‘ późny gol Anglia wygrała 2:1 z Holandią w Dortmundzie.

Trzej Lwy mają teraz przed sobą mecz z Hiszpanią, która jest prawdopodobnie najlepszą drużyną turnieju i pokonały Francję 2-1 w półfinale we wtorek.

Podopieczni Luisa de la Fuente nie zdołali wygrać ani jednego meczu w regulaminowym czasie gry podczas całego turnieju, a w ich składzie znajduje się wielu piłkarzy światowej klasy.

16-letni Lamine Jamał, który pobił rekordy swoim golem w półfinale, skradł nagłówki gazet, ale Neville uważa, że ​​to duet środkowych pomocników reprezentacji Hiszpanii – Rodri i Fabian Ruiz – to ci, o których Anglia powinna się najbardziej martwić w niedzielę.

„Uwierzcie mi, jeśli pozwolimy Rodriemu i Fabianowi Ruizowi grać w pomocy, ich (bocznych obrońców) praca będzie o wiele trudniejsza” – powiedział były obrońca reprezentacji Anglii w wywiadzie dla ITV po zwycięstwie Anglii nad Holandią.

„Dlatego naprawdę ważne jest, żeby najważniejsze było to, żeby ludzie mogli ze sobą konkurować.

Rodri będzie kapitanem reprezentacji Hiszpanii w niedzielę (zdjęcie: Getty)

„Jeśli podadzą podania tym dwóm skrzydłowym (Yamalowi i Nico Williamsowi), to w niedzielę boczni obrońcy Anglii będą mieli kłopoty.

‘Zmierz się z Rodrim, zmierz się z Fabianem Ruizem, spróbuj sobie z nimi poradzić, a stłumisz wiele ataków do przodu. Uważam, że wczoraj wieczorem byli niesamowici (przeciwko Francji).’

Tymczasem trener Hiszpanii De la Fuente powiedział, że spodziewałem się „trudnego” meczu z Anglią jego kraj przygotowuje się do pierwszego od 2012 roku finału wielkiego turnieju mężczyzn.

„Anglia jest bardzo silna, ma doświadczonych i zaprawionych w bojach graczy. To będzie bardzo trudny i wymagający mecz” – powiedział hiszpańskiej gazecie La 1. „Graliśmy lepiej od nich, ale to nie ma żadnego wpływu na mecz.

„Nie muszę wymieniać żadnego wyróżniającego się zawodnika. Mają udokumentowane osiągnięcia na poziomie międzynarodowym, ale chcemy nadal się rozwijać i poprawiać poziom, na jakim graliśmy.

„Będziemy musieli znaleźć jeszcze lepszą wersję siebie, żeby wygrać finał”.

Aby zobaczyć więcej takich historii, sprawdź naszą stronę sportową.

Obserwuj Metro Sport, aby otrzymywać najnowsze informacje na temat
Facebook, Świergot I Instagram
.

WIĘCEJ : „Tajemnicze” surykatki, które przewidziały wszystkie dotychczasowe zwycięstwa Anglii, ujawniają swój ostateczny los

WIĘCEJ : Starmer sugeruje weekend bankowy, jeśli Anglia wygra Euro 2024

WIĘCEJ : Virgil van Dijk wypowiada się na temat przyszłości Liverpoolu po dramatycznej porażce Holandii na Euro 2024





Source link