Home Sport Gwiazda drużyny Oilers Leon Draisaitl ogłasza zaręczyny, publikuje zdjęcia oświadczyn na plaży

Gwiazda drużyny Oilers Leon Draisaitl ogłasza zaręczyny, publikuje zdjęcia oświadczyn na plaży

27
0


Mniej niż trzy tygodnie po Edmonton Oilers dotarł do siódmego meczu NHL Finał Pucharu Stanleya, gwiazda zespołu, niemiecki środkowy ujawnił, że on i jego dziewczyna są zaręczeni.

Leon Draisaitl opublikował w czwartek zdjęcia na Instagramie jego oświadczyn na plaży Celeste Desjardins.

W poście napisano po prostu „Forever”, a następnie emoji serca. W poście wskazano, że para przebywa na wyspie Majorka w Hiszpanii.

Historia jest kontynuowana poniżej reklamy

Oficjalne niemieckie konto NHL pogratulował parze za pośrednictwem wpisu w mediach społecznościowych mówiącego, że „miłość unosi się w powietrzu”.


Kliknij, aby odtworzyć wideo: „Kapitan Oilers Connor McDavid zaręcza się ze swoją wieloletnią dziewczyną Lauren Kyle”


Kapitan drużyny Oilers Connor McDavid zaręcza się ze swoją wieloletnią dziewczyną Lauren Kyle


Draisaitl, 28 lat, pomógł Oilers dotrzeć do finału Pucharu Stanleya tego lata, po raz pierwszy od 18 lat udało się to drużynie. Klub ostatecznie przegrał mistrzostwo z Florida Panthers.

Najnowsze wiadomości z Kanady i całego świata
tak się składa, że ​​zostało to wysłane na Twój adres e-mail.

Draisaitl wchodzi w ostatni rok swojego obecnego ośmioletniego kontraktu z Oilers. Od czasu zakończenia play-offów NHL pod koniec zeszłego miesiąca komentatorzy hokeja spekulują na temat tego, kiedy lub czy ukochany Oilers podpisze przedłużenie kontraktu z drużyną.

W dniach po zakończeniu play-offów, dyrektor generalny operacji hokejowych Edmonton Oilers, Jeff Jackson, powiedział, że negocjacje z Draisaitlem jeszcze się nie rozpoczęły. Dodał, że prawdopodobnie porozmawia ze swoim agentem podczas NHL Entry Draft.

Historia jest kontynuowana poniżej reklamy

„Myślę, że niezwykle ważne jest, aby dyrektor generalny był na miejscu, zanim przejdziemy do sedna tej dyskusji, ponieważ jestem pewien, że Leon i jego przedstawiciele będą chcieli wiedzieć, jaka jest wizja, kim jest dyrektor generalny i wszystkie tego typu rzeczy. To duży ruch” – powiedział Jackson 27 czerwca.

© 2024 Global News, oddział Corus Entertainment Inc.

Source link