Home Sport Gwiazdy angielskiego rugby hucznie świętują dramatyczne zwycięstwo nad Holandią podczas Euro 2024…...

Gwiazdy angielskiego rugby hucznie świętują dramatyczne zwycięstwo nad Holandią podczas Euro 2024… Steve Borthwick ujawnił, że piłkarze śpiewali piosenkę Garetha Southgate’a w autobusie jadącym na trening!

33
0


  • Podopieczni Southgate’a dotarli do finału Euro 2024, pokonując Holandię
  • Zespół Steve’a Borthwicka obudził się o 7 rano, aby obejrzeć mecz w swoim hotelu w Auckland

Rugbyści z Anglii śpiewali „piłka nożna wraca do domu” w drodze autobusem na trening w czwartek po tym, jak wcześnie rano zebrali się, aby obejrzeć mecz Gareth SouthgateZespół z Madrytu zapewnił sobie awans do finału Mistrzostw Europy.

Mecz z Holandią rozpoczął się o 7 rano czasu nowozelandzkiego, a w hotelu Red Rose doszło do hucznych scen świętowania, Aston Villa strajkowicz Ollie Watkins strzelił zwycięskiego gola w ostatniej minucie. Kapitan Anglii i fan Villi Jamie George powiedział: „Oszaleliśmy w pokoju drużynowym, oszaleliśmy, to było niewiarygodne – jestem bardzo dumnym Villainem.

„Najwyraźniej wszyscy oglądali nasz mecz w sobotę. Gareth Southgate napisał do Steve’a (Borthwicka), że nas oglądają, co jest całkiem fajne; świetny crossover”. Drużyna Borthwicka wyleci z Auckland tuż przed rozpoczęciem finału w niedzielę wieczorem w Niemczech. „Będziemy polegać na (samolotowym) Wi-Fi”, dodał George.

Borthwick ujawnił, że jego zawodnicy śpiewali hymny piłkarskie w drodze autobusem na trening, a George powiedział: „Marcus (Smith) był odpowiedzialny za listę piosenek i puszczał klasyczne piłkarskie przyśpiewki. „Southgate, jesteś tym jedynym” (piłka nożna znów wraca do domu) to była popularna przyśpiewka”.

„To jest siła sportu. Jak to jest dobre? Jest radość, którą przynosi nam angielska drużyna piłkarska i mamy nadzieję, że będziemy mogli to zrobić dla wielu ludzi w domu. Ten miesiąc był absolutnie niesamowity z Euro, Wimbledon i krykiet z ostatnim testem Jimmy’ego Andersona. Jest tak wiele powodów do ekscytacji i mamy nadzieję, że uda nam się utrzymać tę pozytywną krzywą angielskiego sportu.’

Angielscy rugbyści oglądali zwycięstwo Holandii w meczu Euro 2024 w hotelu swojej drużyny

Na oficjalnym koncie England Rugby X można było zobaczyć film, na którym widać, jak zawodnicy szaleńczo świętują

Na oficjalnym koncie England Rugby X można było zobaczyć film, na którym widać, jak zawodnicy szaleńczo świętują

Trener Borthwick został zapytany, czy sukces piłkarzy ma namacalny wpływ na przygotowania jego własnej drużyny do spotkania z Wszyscy czarni w sobotę i powiedział: „Zdecydowanie tak. Mamy w pokoju tak wielu fanów piłki nożnej, fanów krykieta, którzy oglądają ostatni test Jimmy’ego Andersona dla Anglii w tym tygodniu. Faceci to śledzą.

„Widząc, jak chłopcy skakali i wiwatowali, gdy dziś rano zdobywaliśmy punkty, było wspaniale to widzieć. Widząc, jak śpiewają piosenki w autobusie jadącym na trening… podobało im się”.

Southgate był regularnym gościem w siedzibie Anglii w Surrey w ostatnich latach, a Borthwick potwierdził, że często pozostają w bliskim kontakcie. Złożył mu dobitny hołd, mówiąc: „Mam dla niego ogromny szacunek. Był dla mnie niesamowicie pomocny i wspierający, osobiście.

„Z grupą trenerów jesteśmy razem w grupie WhatsApp, a on jest bardzo hojny w swoich przemyśleniach. Przyszedł i rozmawiał z drużyną przed Pucharem Świata w Rugby, a ja spotkałem się z nim wcześniej w tym roku, aby wypytać go o kilka rzeczy.

„Jestem zachwycony, widząc postępy jego zespołu. Na drużynie Anglii zawsze ciąży presja – czy to piłka nożna, rugby, krykiet. Sposób, w jaki wyraźnie sobie z tym radzi, prowadzi tę grupę i sprawia, że ​​zawodnicy ufają procesowi… teraz rywalizują w finale w ten weekend”.Source link