Home Sport Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: LeBron James z Lakers wymienia inne sporty olimpijskie,...

Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: LeBron James z Lakers wymienia inne sporty olimpijskie, w których chciałby wziąć udział

13
0


Lebron James i jej mąż będzie gwiazdą drużyny USA na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu w 2024 roku pod koniec tego miesiąca. Chociaż koszykówka jest jego pierwszą miłością, Los Angeles Lakers Gwiazda wyznała, że ​​chciałaby wziąć udział w jeszcze jednej dyscyplinie olimpijskiej, gdyby miała taką możliwość.

W wywiadzie z Craigiem Melvinem z „TODAY” James stwierdził, że jest zainteresowany rywalizacją w sportach lekkoatletycznych.

„Będę — och, sztafeta cztery na jednego, och — lekkoatletyka” — powiedział James. „Tak, chcę być kotwicą, oczywiście, chcę to zakończyć w odpowiedni sposób”.

James mówił również o tym, jak ważne dla niego jest zdobycie złotego medalu dla drużyny USA na tym etapie kariery.

„Myślę, że to tylko kwestia czasu” — dodał James. „Czas jest wszystkim i myślę — wiesz, w tym momencie mojej kariery wciąż mam wiele do zaoferowania, a Team USA dał mi wiele, więc czuję, że to okazja, abym się odwdzięczył”.

James z pewnością nie jest obcy reprezentacji Stanów Zjednoczonych na Olimpiadzie. Gwiazdorski napastnik pomógł Stanom Zjednoczonym zdobyć złote medale w 2008 i 2012 roku.

Po przerwie w grze na poziomie olimpijskim James będzie miał okazję zagrać z Gracze Golden State Warriors bębenek Stephen Curry I Słońce Feniksa wyróżniać się Kevin DurantIgrzyska olimpijskie w Paryżu będą pierwszymi, w których trzej utalentowani weterani wystąpią na scenie olimpijskiej.