Home Sport Jak nowy wygląd ataku w Iowa zainspirował się Green Bay Packers: „Uruchamialiśmy...

Jak nowy wygląd ataku w Iowa zainspirował się Green Bay Packers: „Uruchamialiśmy system Shanahana”

14
0


Sezon 2024 to okres dużych i ekscytujących zmian w Wielkiej Dziesiątce. Konferencja doda tego lata zachodnie skrzydło, z USC, Uniwersytet Kalifornijski, Oregon I Waszyngton zwiększenie liczby szkół w lidze do 18. Gdziekolwiek pójdę – z rodziną, przyjaciółmi lub nieznajomymi, którzy znają moją pracę – pytają, jak bardzo jestem podekscytowany tą zmianą.

Powiedziałem im prawdę. Tak naprawdę nie interesuje mnie dodawanie, ale raczej interesuje mnie dodawanie. Ciekawie będzie zobaczyć, jak te dodatki zmienią krajobraz ligi, ale nawet to jest ograniczone, ponieważ jestem prawie pewien, że nie będą to ostatnie dodatki w najbliższym czasie.

Jedna rzecz, z której jestem podekscytowany – ale nikt o to nie pytał – to nowy wygląd Iowa naruszenie.

Tak, jestem człowiekiem o wyjątkowych gustach. Wielka Dziesiątka ma cztery nowe zespoły? Zimno. stan Ohio Czy w okresie pozasezonowym pozyska mnóstwo talentów, które pozwolą Buckeyes utrzymać się w drużynie przez lata? Schludny.

Ale czy słyszałeś, że Iowa będzie wykonywać więcej ruchów przed snapem? To zmiana! To jest zabawa! Jeśli chodzi o zmiany, które powinny nastąpić w Iowa City, staram się zachować postawę „Uwierzę, kiedy to zobaczę”. Ale im więcej czytam i słyszę, tym bardziej wierzę, że to wydarzyło się naprawdę.

Weź to kolumna z rejestru Des Moines‘S Czad Leistikow o byłym biegaczu z Iowa i obecnym trenerze biegaczy, Ladellu Bettsie. Warto zauważyć, że personel stanu Iowa i nowy koordynator ofensywy Tim Lester odwiedzili Green Bay Packers, gdzie Lester wcześniej pracował jako starszy analityk. Podkreślenie jest moje:

„(Lester) był w 100% katalizatorem. Też miło to widzieć” – powiedziała Betts. „Ktoś, kto spędził gdzieś zaledwie rok, został bardzo dobrze przyjęty, kiedy przyjechaliśmy – od zawodników po trenerów. To pokazuje, że na pewno wywarł na mnie wpływ. Wyraźnie pamiętali, kim był. To dobry znak, że masz do czynienia ze wspaniałym człowiekiem”.

Wizyty zespołów są częste poza sezonem. Na przykład Ferentz w przeszłości zabierał personel na treningi New England Patriots. Iowa raz odwiedziła Gruzja potyczki, aby zobaczyć, jak działa potęga Konferencji Południowo-Wschodniej. Ta konkretna wizyta była korzystna, ponieważ, jak powiedziała Betts: „Uruchamiamy system Packers. Uruchamiamy system Shanahan.”

Co to jest? Iowa będzie obsługiwać system Packers? System Shanahana? Czy obejmuje to ruch przed snapem?

„Najważniejszą rzeczą jest gra biegowa. „Wszystko koncentruje się wokół gry w bieganie” – Betts powiedziała „Register”. „Ale myślę, że największy wpływ ma to, jak bardzo możemy martwić się o obronę? Jak niezrównoważeni jesteśmy w obronie? Będzie dużo ruchu. Dużo zmian. Wiele zmian poprzedza wydarzenie wyrównaniem.”

Doceniam, że Betts powiedziała „zaniepokojenie”. To świetne słowo, którego należy używać częściej, podobnie jak ruchy przed atakiem Iowa. Moje problemy z atakiem drużyny Iowa nie są całkowicie związane ze stylem gry. Nie mam problemu z ciasnymi setami i miażdżącym futbolem. Mój problem polega na tym, jak łatwo Hawkeyes radzą sobie z przeciwnikami. Ustawiają się w kolejce i prowadzą przedstawienie.

Wiadomość, że Hawkeyes planowali użyć większej liczby ruchów przed snapem, była szokiem dla systemu. Ruch przed pstryknięciem nie jest jakimś nowym wynalazkiem. Jest to podstawowa koncepcja, której zespoły od dawna używają, aby zmusić obronę do wzmocnienia swojej pozycji i ułatwić życie rozgrywającemu. Jak rzadko Iowa korzystała z tego ruchu w zeszłym sezonie? Według TruMedia tylko 22,9%; zajął 12. miejsce w Wielkiej Dziesiątce i 112. w kraju.

Michigan

59,7%

2. miejsce

stan Ohio

41,9%

32

Minnesota

40,6%

40

Północny zachód

39,0%

47

Illinois

38,1%

51

Nebraska

36,3%

63

Penn State

33,9%

74

Indiana

33,6%

75

Purdue

33,5%

76

Stan Michigan

27,3%

99

Wisconsin

27,3%

setny

Iowa

22,9%

112

Maryland

20,8%

119

Rutgera

19,5%

122

Porównaj tę liczbę z Michigan, kolejnym przestępstwem, w którym w ataku gra się w uzupełniający futbol typu „smashmouth”. Wolverines korzystali z ruchu przed snapem w 59,7% przypadków. Liczba ta jest drugą co do wielkości wartością w kraju, tylko o jeden punkt za nią Floryda.

Nie chodzi o to, że wniosek koryguje naruszenie; może jednak ułatwić atak, zmylić obronę i (co Michigan tak dobrze pokazał w zeszłym roku) może być prowadzony przez zespoły, które chcą cię zmanipulować, a nie tylko cię wyprzedzić.

Może, tylko może, Iowa też to zrobi.

Rutgers: Gorąco teraz jak cholera

Jest wiele zmian w futbol uniwersytecki rekrutacji na przestrzeni ostatnich kilku lat, a jedną rzeczą, która naprawdę się zmieniła, jest brak niespodzianek. Miejsca takie jak 247Sports tak dobrze radzą sobie z rekrutacją, że fani mogą wiedzieć, że zawodnik zaangażuje się w szkołę, zanim on to zrobi.

Dlatego doszło do tej przeprowadzki wykonaniu Jaelyne Matthews w tym tygodniu wyróżnia się. Według 247Sports Composite, czołowy zawodnik w kraju, Matthews ma czterogwiazdkową perspektywę w klasie na rok 2025. 246 w kraju i zawodnik nr 2 w kraju 7 w New Jersey. Matthews zorganizował ceremonię zaręczyn w szkole średniej Toms River North. Lista finalistów to Gruzja, Tennessee I Miami. Każdy miał na stole kapelusz, ale zanim mierzący 6 stóp i 7 cali i ważący 320 funtów ofensywny atak wybrał jednego, ceremonię przerwała pizza dostarczona przez byłego zawodnika UFC Frankiego Edgara i MLB gwiazdor Todd Frazier, obaj także uczęszczali do Toms River North.

W pudełku po pizzy? Czapka Rutgers, której Matthews nawet nie wymienił w gronie finalistów. Przyjemna niespodzianka wydarzyła się z pomocą kilku celebrytów, ale obecnie to po prostu kolejny dzień z życia futbolu Rutgers.

Wybaczę, jeśli w połowie czerwca nie zwracałeś uwagi na rankingi rekrutacyjne, ale jeśli tak, to wiesz, że Rutgers właśnie to miażdży. Poważnie. W momencie publikacji Klasa Rutgersa 2025 zajmuje 9. miejsce w kraju po zaangażowaniu Matthewsa.

Tak, głośność odgrywa w nim dużą rolę. Rutgers ma już łącznie 23 zobowiązania (w tym 10 w jeden ostatni weekend) i prawdopodobnie nie będzie w stanie znaleźć się w pierwszej dziesiątce po Narodowym Dniu Podpisu. Jednak wśród 23 szkół znajduje się również pięć szkół czterogwiazdkowych. Jedynymi szkołami Wielkiej Dziesiątki, w których znajduje się więcej najlepszych uczniów, są Ohio State, USC, Penn State, Oregon i Michigan. Pozostała część ligi (12 drużyn) liczy 14 drużyn, a Rutgers ma ich pięć.

Odniosłem się do Szkarłatnych Rycerzy jako Potencjał Kopciuszka w Wielkiej Dziesiątce dzięki harmonogramowi, który nie obejmuje stanów Michigan, Ohio, Oregon ani Penn State. Jeśli wykorzystają tę okazję, wrócą do kręgli i utrzymają klasę razem, będzie to ogromny impuls dla trenera Grega Schiano na rok 2025.

Iowa wykorzystuje ruchy przed snapem, a futbol Rutgers ma przed sobą świetlaną przyszłość. Co za czas, aby żyć.

Stan Ohio nadal jest królem rekrutacji w górach

Skoro mowa o dobrej rekrutacji zespołu, dodanie czterogwiazdkowego bezpieczeństwa Faheema Delane’a podnosi klasę stanu Ohio w 2025 r. na pierwsze miejsce w krajuprzeszłość Matka Boska. Choć wielu zobaczy na boisku pięciogwiazdkowego rozgrywającego Tavien St.Clair (gracz nr 2 w kraju) jako dużego gracza, wyróżnia się praca, którą wykonują Buckeyes z drugiej pozycji w rankingu.

Delane to czterogwiazdkowy obrońca, plasujący się na pierwszym miejscu w kraju. Według 247Sports zajmuje 50. miejsce w kraju i jest trzecim najlepszym obrońcą w klasie Ohio State. Cornerbacks Devin Sanchez (4. miejsce w klasyfikacji generalnej) i Na’eem Offord (6. miejsce w klasyfikacji generalnej) również znajdują się w tej klasie. Dodaj zabezpieczenie transferu Caleba Downsa (nr 8 w sumie w 2024 r.) od Alabama przez portal tej zimy, a Buckeyes budują niesamowity portal wtórny.

Trzeba myśleć, że koordynator obrony Jim Knowles jest zmęczony patrzeniem na przyszłość stanu Ohio NFL Odbiorca terroryzuje swoją obronę na treningach i mówi Ryanowi Dayowi, że chce, aby jego treningi były nieco bardziej zrównoważone.