Home Sport Jude Bellingham zagra na okładce EA FC 25: Raporty

Jude Bellingham zagra na okładce EA FC 25: Raporty

41
0


Bellingham poprowadził Anglię do finału Euro 2024

W ciągu ostatnich kilku dni, wydaje się, że coraz więcej szczegółów na temat nadchodzącej gry wycieka, co wskazuje, że tama przecieku EA FC 25 pękła. Jednak najnowszy przeciek – który przedstawia gwiazdę okładki EA FC 25 – jest znaczący.

Już wkrótce dowiemy się, nad czym pracuje EA Sports w kontekście kolejnej odsłony serii gier EA Sports FC, która będzie kontynuacją EA FC 24, pierwszej samodzielnej gry piłkarskiej EA od czasu oddzielenia się od serii FIFA w 2022 roku. Oficjalne ujawnienie EA FC 25 spodziewane jest już wkrótce.

Jednak tak jak wszystko inne w EA Sports FC, przed oficjalną premierą gry pojawiło się kilka przecieków EA FC 25. Przecieki te obejmują projekt karty FC 25 Icon, datę premiery EA FC 25 i logo EA FC 25.

Przecieki wciąż napływają, a najnowszy ujawnia tożsamość gwiazdy okładki EA FC 25 – największy przeciek jak dotąd. Najbardziej znany przeciekacz ze wszystkich, @FutSheriff, najwyraźniej ogłosił na Twitterze (za pośrednictwem @LeanDesign_), że Jude Bellingham, piłkarz Realu Madryt i Anglii, będzie główną gwiazdą EA FC 25.

Jeśli wierzyć źródłu, Erling Haaland, napastnik Manchesteru City i gwiazda okładki EA FC 24, zostałby zastąpiony na stanowisku już po jednym wydaniu.

Mbappe, który był gwiazdą okładek trzech pierwszych gier EA Sports FIFA – FIFA 21, FIFA 22 i FIFA 23 – został zastąpiony przez norweskiego napastnika na okładce EA Sports FC.

Można było się spodziewać, że zwycięzca Mistrzostw Świata pojawi się na okładce kolejnej gry EA Sports, ponieważ transfer Mbappé z PSG do Realu Madryt, jednego z klubów partnerskich EA Sports FC, miał zostać wkrótce sfinalizowany.

Aby uzyskać więcej aktualizacji, obserwuj Khel już teraz na Facebook, Świergotmi Instagram; pobierz Khel teraz Aplikacja na Androida Lub Aplikacja iOS i dołącz do naszej społeczności na Telegram.