Home Sport Man United potwierdza powrót Ruuda van Nistelrooya jako nowego asystenta Erika ten...

Man United potwierdza powrót Ruuda van Nistelrooya jako nowego asystenta Erika ten Haga obok Rene Hake’a

18
0


  • Ruud van Nistelrooy wraca do Manchesteru United jako trener po 18 latach od odejścia
  • Dołącza do niego Rene Hake w nowym składzie pod wodzą szefa Erika ten Haga
  • SŁUCHAĆ: Dołącz do nas, gdy będziemy dyskutować o NAJWIĘKSZYCH tematach w It’s All Kicking Off! EUROS DAILY. Dostępne wszędzie tam, gdzie masz swoje podcasty

Manchester United mianowali Ruuda van Nistelrooya i Rene Hake’a na stanowiska asystentów menedżerów Erik ten Hag na kontraktach do 2026 r.

Były napastnik United Van Nistelrooy i menedżer Go Ahead Eagles Hake zastępują Mitchella van der Gaaga, który opuścił United, i Steve’a McClarena, który został starszym trenerem pierwszej drużyny. Były dyrektor techniczny Darren Fletcher zostaje trenerem pierwszej drużyny.

Ten Hag powiedział: „Jestem zachwycony, że Rene i Ruud zgodzili się dołączyć do naszego projektu, wnosząc do zespołu bogactwo doświadczenia, wiedzy i nowej energii”.

„To dobry moment na odświeżenie składu trenerskiego, ponieważ chcemy wykorzystać osiągnięcia ostatnich dwóch lat i osiągnąć kolejny poziom.

Mitchell uznał, że nadszedł właściwy czas, aby zrealizować własne ambicje na pozycji numer 1.

Manchester United ogłosił, że Rene Hake (po lewej) i Ruud van Nistelrooy (po prawej) zostali nowymi asystentami menedżerów pod wodzą Erika ten Haga

Van Nistelrooya zauważono wcześniej w Manchesterze po wizycie w ośrodku treningowym United

Van Nistelrooya zauważono wcześniej w Manchesterze po wizycie w ośrodku treningowym United

„Chcę oddać hołd jego fantastycznej służbie w ciągu ostatnich dwóch lat, a także Benniemu za jego ważny wkład. Wysyłamy im nasze podziękowania i najlepsze życzenia na przyszłość”.

Dan Ashworth, nowy dyrektor sportowy United, powiedział: „Razem z Erikiem pracujemy nad wzmocnieniem wszystkich obszarów funkcjonowania naszego pierwszego składu męskiego, a odświeżenie składu trenerskiego jest ważną częścią tego procesu”.

„To dla mnie szczególna przyjemność powitać Ruuda ponownie w klubie, w którym odniósł tak wiele sukcesów jako zawodnik. Wiem, że on i Rene pomogą wzmocnić zwycięską mentalność i wysokie standardy, do których dążymy”.

Source link