Home Sport Moment, w którym trener Anglii „przypomniał sobie, że jest Holendrem” podczas obchodów...

Moment, w którym trener Anglii „przypomniał sobie, że jest Holendrem” podczas obchodów Euro 2024 | Piłka nożna

71
0

Holender Hasselbaink jest w sztabie reprezentacji Anglii od ubiegłego roku (zdjęcie: ITV)

Anglia trener Jimmy Floyd Hasselbaink „nagle przypomniał sobie, że jest Holendrem” po świętowaniu dramatycznego meczu Trzech Lwów Zwycięstwo w półfinale Euro 2024 przeciwko Holandii.

Zbliża się dogrywka, Ollie Watkins wyszedł z ławki rezerwowych i zdobył sensacyjne 90 punktówt zwycięzca minuty w środę wieczorem w Dortmundzie, co zapowiada emocjonujący finał przeciwko Hiszpanii w niedzielę.

Dawny Leeds Zjednoczone I Chelsea Gwiazda Hasselbaink jest częścią zespołu rezerw Southgate’a od marca 2023 r.

Oglądając mecz z ławki rezerwowych, 52-latek znalazł się w niecodziennej sytuacji, gdyż kibicował drużynie przeciwko swojemu krajowi, gdyż jako piłkarz reprezentował Holandię na szczeblu międzynarodowym.

Jednak wczoraj wieczorem, skupiając się wyłącznie na Anglii, Hasselbaink znalazł się wśród świętowanie, gdy ławka rezerwowych Anglii wybuchła gdy strzał Watkinsa trafił w dolny róg bramki.

Hasselbaink podbiegł, by uściskać Southgate’a i innych członków sztabu szkoleniowego reprezentacji Anglii, po czym szybko się uspokoił, ponieważ drużyna musiała jeszcze dokończyć dogrywkę.

Świętowanie trwało krótko, ponieważ Southgate, Hasselbaink i inni członkowie sztabu natychmiast przygotowali więcej zmian, wprowadzając na boisko Ezriego Konsę i Conora Gallaghera, którzy mieli pomóc swojej drużynie utrzymać prowadzenie.

Jednak moment ten wywołał mnóstwo śmiechu w mediach społecznościowych, a użytkownik X @MattyJHewitt napisał pod klipem: „Jimmy Floyd Hasselbaink w połowie obchodów wspomina, że ​​jest Holendrem…”

Hasselbaink pocieszał holenderskich piłkarzy w pełnym wymiarze czasu gry (Zdjęcie: ANP via Getty Images)

@M_Football123 napisał: Zawsze zastanawiałem się, jak to jest chcieć, żeby drużyna, której kibicowałeś, przegrała… Musi to być jeszcze bardziej mylące, jeśli chodzi o mecze międzynarodowe

Anglia w niedzielnym finale (ENP)

@Whachazuck dodał: „Trzeba po prostu poddać się emocjom, on potrafi świętować oba zwycięstwa, a potem współczuć przegranemu”.

Hasselbaink reprezentował Holandię na Mistrzostwach Świata w 1998 roku, strzelając dziewięć goli w 23 występach w reprezentacji.

Teraz uwaga Anglii skupi się na Hiszpaniiktórzy zapewnili sobie awans do finału pokonując we wtorek Francję 2:1.

WIĘCEJ : Dlaczego Anglia skorzysta na stylu gry Hiszpanii w finale Euro 2024, według Jamiego Carraghera

WIĘCEJ : Brat angielskiej supergwiazdy Kobbiego Mainoo, gwiazdy Love Island, „najbardziej dumny na świecie” po zwycięstwie w Euro

WIĘCEJ : Xavi Simons podejmie decyzję o nowym klubie po oszałamiającym golu w półfinale Euro 2024