Home Sport Napastnik Liverpoolu Darwin Nunez kłóci się z kibicami Kolumbii po porażce w...

Napastnik Liverpoolu Darwin Nunez kłóci się z kibicami Kolumbii po porażce w Copa America | Piłka nożna

43
0


Darwin Nunez był w centrum bójki z kibicami Kolumbii podczas Copa America (EPA)

Liverpool strajkowicz Darwin Nunez znalazł się w centrum bójki z kibicami Kolumbii po porażce Urugwaju w Copa America Ameryka w środę wieczorem.

Urugwaj odpadł z Copa America po porażce 1:0 z Kolumbią w półfinale. Jedynego gola w meczu zdobył Jefferson Lerma w pierwszej połowie.

Niedługo po tym, jak meksykański sędzia Cesar Ramos zakończył mecz, Nunez i Ronald Araujo znaleźli się wśród urugwajskich piłkarzy, którzy podbiegli do grupy kibiców Kolumbii zgromadzonych na Bank of America Stadium.

Nunez był wśród osób wymieniających ciosy z kibicami Kolumbii, zanim interweniowała policja, aby rozdzielić obie grupy.

Kapitan Urugwaju, Jose Gimenez, później twierdził, że jego koledzy z drużyny wdali się w konfrontację, ponieważ ich rodziny, siedzące obok kibiców Kolumbii, były „atakowane”.

„Powiem to teraz, bo inaczej później mi przerwają. To wszystko katastrofa, niektórzy fani atakują nasze rodziny, z noworodkami” – powiedział Gimenez w wywiadzie dla Directv.

Mam nadzieję, że organizatorzy wezmą to pod uwagę, bo takie rzeczy zdarzają się nagminnie. Piją alkohol i zachowują się w ten sposób.

„Sprowadzili lawinę na całą naszą rodzinę, to katastrofa, musieliśmy bronić naszych bliskich”.

Po ostatnim gwizdku na boisku doszło również do starcia między obiema drużynami i sztabem szkoleniowym.

Luis Suarez był jednym z piłkarzy znajdujących się w centrum konfrontacji i najwyraźniej to on sprowokował konflikt z kolumbijskim napastnikiem Miguelem Borją.

W niedzielny wieczór Kolumbia zagra z Argentyną w finale Copa America na Hard Rock Stadium w Miami.

Skrzydłowy Liverpoolu Luis Diaz ze łzami w oczach udzielał wywiadu po meczu, w którym Kolumbia zapewniła sobie awans do finału.

„Czas odpocząć i przygotować się na to, co nadchodzi. Jestem bardzo dumny z tej rodziny” – powiedział. „Wiem, że damy radę z Bożą pomocą”.

Tymczasem w sobotę Urugwaj zagra z Kanadą w meczu o trzecie miejsce.

Aby zobaczyć więcej takich historii, sprawdź naszą stronę sportową.

Obserwuj Metro Sport, aby otrzymywać najnowsze informacje na temat
Facebook, Świergot I Instagram
.

WIĘCEJ : Gareth Southgate ujawnia „zaniepokojenie” piłkarzami Anglii na finał Euro 2024 przeciwko Hiszpanii

WIĘCEJ : Były sędzia FIFA ujawnia nowy powód, dla którego rzut karny dla Anglii w półfinale Euro 2024 był błędną decyzją

WIĘCEJ : Selekcjoner reprezentacji Holandii Ronald Koeman krytykuje Anglię za to, że została nazwana „nudną” po odpadnięciu z Euro 2024

Source link