Home Sport Pięciu najmłodszych mistrzów Stanów Zjednoczonych w historii WWE

Pięciu najmłodszych mistrzów Stanów Zjednoczonych w historii WWE

18
0


Mistrzostwa Stanów Zjednoczonych to skarb WWE

Mistrzostwa Stanów Zjednoczonych to jedne z najbardziej prestiżowych drugorzędnych mistrzostw w WWE. Tytuł ten ma wspaniałą spuściznę i przeszedł długą drogę w NWA i WCW, a w 2001 roku trafił do WWE. Tytuł ten zdobyło łącznie 102 mistrzów i był wymarzonym tytułem dla wielu. Przyjrzyjmy się pięciu najmłodszym gwiazdom, które zdobyły Mistrzostwa Stanów Zjednoczonych w historii WWE.

5. John Cena

Na WrestleManii XX John Cena rzucił wyzwanie Big Showowi i po raz pierwszy zdobył tytuł United States Championship. Cena miał wtedy 26 lat i 10 miesięcy, co czyniło go jednym z najmłodszych WWE Superstars, którzy zdobyli tytuł United States Championship. Cena dzierżył tytuł przez 136 dni i został pozbawiony tytułu za atak na Generalnego Menedżera SmackDown Kurta Angle’a.

Przeczytaj także: Pięciu najdłużej panujących mistrzów Stanów Zjednoczonych w historii WWE

4. Zack Ryder

Podczas gali pay-per-view TLC w 2011 r. Zack Ryder rzucił wyzwanie Dolphowi Zigglerowi i zdobył tytuł United States Championship. Ryder miał wówczas 26 lat i 7 miesięcy, co czyniło go czwartym najmłodszym United States Championem w historii WWE. Utrzymywał tytuł przez 29 dni, zanim stracił go na rzecz Jacka Swaggera.

3. Nosorożec

Podczas gali pay-per-view Unforgiven w 2001 roku Rhyno rzucił wyzwanie Tajiriemu i po raz pierwszy zdobył tytuł United States Championship. Rhyno miał wówczas 25 lat i 11 miesięcy, co czyniło go najmłodszym United States Championem w tamtym czasie, a obecnie trzecim najmłodszym United States Championem w historii. Utrzymywał tytuł przez 29 dni, zanim stracił go na rzecz Kurta Angle’a.

Przeczytaj także: Supergwiazdy WWE, którym wystarczy wygrać mistrzostwo Stanów Zjednoczonych, aby zostać mistrzami Wielkiego Szlema

2. Karol

W odcinku SmackDown z 5 października 2004 r. Carlito rzucił wyzwanie Johnowi Cenie i po raz pierwszy zdobył mistrzostwo Stanów Zjednoczonych. Miał wtedy 25 lat i 7 miesięcy, co czyniło go drugim najmłodszym mistrzem w historii WWE. Carlito dzierżył tytuł przez 42 dni, zanim stracił go na rzecz Johna Ceny.

1. Teoria Austina

W odcinku Raw z 18 kwietnia 2022 r. Austin Theory rzucił wyzwanie Finnowi Balorowi i po raz pierwszy zdobył WWE United States Championship. Miał wtedy 24 lata i 8 miesięcy, co uczyniło go najmłodszym United States Championem w historii WWE. Theory trzymał tytuł przez 75 dni i stracił go na rzecz Bobby’ego Lashleya.

Aby uzyskać więcej aktualizacji, obserwuj Khel już teraz na Facebook, Świergotmi Instagram; pobierz Khel teraz Aplikacja na Androida Lub Aplikacja iOS i dołącz do naszej społeczności na Telegram.

Źródło linku