Home Sport Po porażce baseballowa Shenendehowa optymistycznie patrzy w przyszłość | Sporty

Po porażce baseballowa Shenendehowa optymistycznie patrzy w przyszłość | Sporty

17
0Niemniej jednak główny trener Greg Christodulu chce, aby jego zespół został zapamiętany za udany pierwszy rok na najwyższym poziomie rozgrywek w stanie.

„Nie mogę niczego odebrać tym chłopakom, mieli wspaniały sezon” – powiedział. „Wiem, że chcieli zagrać w meczu o mistrzostwo stanu”.

Zespół Plainsmen zakończył rozgrywki z bilansem 20-8 i po raz drugi z rzędu znalazł się w finałowej czwórce stanu, co stanowi pierwsze osiągnięcie w historii szkoły.

Po rozpoczęciu roku z bilansem 8-5 Shenendehowa wygrała osiem ostatnich meczów w sezonie zasadniczym i zajęła pierwsze miejsce w fazie play-off Sekcji 2. Aby dostać się do Binghamton, drużyna Plainsmen pokonała deficyt 10-5 w siódmej rundzie regionalnego finału przeciwko Christian Brothers Academy z Syracuse, wygrywając 11-10.

Chociaż Christodulu był zadowolony ze swojej grupy na rok 2024, jest sentymentalny w związku z zakończeniem tegorocznej przejażdżki.

„Smutne jest to, że mamy jeszcze tylko kilka dni razem, a potem wszyscy rozejdziemy się w swoją stronę” – powiedział. „To wspaniała grupa dzieciaków i naprawdę zrobili wszystko, o co ich prosiliśmy”.

Shenendehowa baseball odpada w półfinale stanowym w statystach

Podobała mu się ich tradycja rozdawania w każdym meczu pary ceremonialnych akcesoriów, aby uhonorować indywidualne osiągnięcia zawodników: pas zapaśniczy i duży kapelusz.

„Robiliśmy to przez cały rok” – powiedział. „Dzielenie się z dziećmi było świetną zabawą i nie mogą się doczekać”.

Christodulu jest pewny przyszłości swojego zespołu – juniorzy z Plainsmen osiągnęli w tym roku bilans 16-4, a drużyna pierwszoroczniaków zakończyła rozgrywki z bilansem 18-2.

„Przechodzi przez to świetna grupa personelu, musimy wziąć udział w naszym programie rozwoju zawodników, a najpierw zajmiemy się naszymi seniorami i upewnimy się, że wyszli we właściwą stronę” – powiedział.

Shenendehowa baseball odpada w półfinale stanowym w statystach

Shenendehowa baseball gotowy do następnego meczu w półfinale stanowym

Shenendehowa baseball powraca w nieprawdopodobny sposób i zdobywa regionalny tytuł AAA

Shenendehowa była jedną z czterech drużyn Sekcji 2, które wystąpiły w Binghamton w ten weekend, przy czym Bethlehem zdobyła tytuł klasy AA, a Chatham zdobyła rekordowy tytuł klasy C po raz trzeci z rzędu, a klasa B Taconic Hills wystąpiła w swoim pierwszym meczu o mistrzostwo stanu od 30 lat. Jedynie Sekcja 3 mogła pochwalić się tyloma występami w Binghamton, z czego Christodulu jest dumny.

„W Sekcji 2 jest mnóstwo talentów, ale nie są one na poziomie AAA” – powiedział. „(To) na wszystkich poziomach.”

Source link