Home Sport Przeprowadzka A do Sacramento budzi obawy: MLBPA stawia zdrowie zawodników na pierwszym...

Przeprowadzka A do Sacramento budzi obawy: MLBPA stawia zdrowie zawodników na pierwszym miejscu, gdy temperatury sięgają trzech cyfr

11
0


To Lekkoatletyka Oakland mają się przenieść poza sezonem, do Sacramento na kilkuletni postój przed dotarciem do ostatecznego celu: Las Vegas, Nevada. W ramach porozumienia Athletics mają rozgrywać swoje mecze w Sutter Health Park, gdzie obecnie grają Triple-A Sacramento River Cats. W maju komisarz Major League Baseball, Rob Manfred, ujawnił, że do dnia otwarcia w 2025 r. zaplanowano liczne modernizacje, które mają przekształcić Sutter Health Park w obiekt godny głównej ligi..

Jednak przed przeprowadzką drużyny A do Sacramento należy jeszcze rozwiązać inne kwestie logistyczne, takie jak ustalenie terminu drugiego meczu Liga futbolu amerykańskiego (MLB) i meczów lig niższych. Ponieważ harmonogram MLB jest częściowo ustalany przez prawa do transmisji i zakwaterowanie w podróży (dlatego jest tak wiele meczów w ciągu dnia w święta), A’s mogą być zmuszeni do rozegrania większej liczby meczów domowych po południu. To również stwarza potencjalny problem.

John Shea z gazety „San Francisco Chronicle” zapytał przedstawicieli stowarzyszenia zawodników MLB, czy nie martwi ich perspektywa rozgrywania przez ich zawodników tak wielu meczów w ciągu dnia na trawie w otoczeniu, w którym — zaledwie w tym tygodniu — temperatura przekroczyła 100 stopni.Jak zauważa Shea, trawa często działa jak wzmacniacz ciepła, co oznacza, że ​​temperatura na boisku będzie wyższa od standardowej, narażając zawodników na warunki, które mogą prowadzić do problemów fizycznych.W tym tygodniu rezerwowy Blue Jays Erik Swanson został wyrzucony z boiska podczas rozgrzewki przed meczem rehabilitacyjnym w Buffalo z powodu problemów z upałem..)

„Stowarzyszenie Zawodników omawia obecnie szereg kwestii z ligą, w tym stan nawierzchni boiska i godziny gry, mając na celu zaplanowanie jak największej liczby gier nocnych” – powiedział rzecznik związku Shea. „Naszym priorytetem jest zapewnienie, że zdrowie, bezpieczeństwo i inne prawa zawodników są najważniejsze”.

Zobaczymy, jakie rozwiązania w nadchodzących miesiącach wypracują MLBPA, MLB i Athletics.