Home Sport PV Sindhu współpracuje z marką odżywek sportowych Optimum Nutrition

PV Sindhu współpracuje z marką odżywek sportowych Optimum Nutrition

21
0


Kampania marki „Apne Andar Ki Taaqat Jagao” będzie prowadzona przez PV Sindhu

Optimum Nutrition, wiodąca na świecie marka odżywek sportowych, z przyjemnością ogłasza nawiązanie współpracy z dwukrotną medalistką olimpijską PV Sindhu. W ten sposób kontynuuje działania mające na celu umożliwienie większej liczbie kobiet osiągania doskonałości w sporcie i fitnessie.

Optimum Nutrition jest częścią Glanbia Performance Nutrition (GPN), firmy, która jest domem dla wiodących marek żywieniowych dla wydajności i stylu życia, które pomagają ludziom na całym świecie osiągnąć cele żywieniowe związane z kondycją fizyczną. Optimum Nutrition wspiera sportowców od ponad trzech dekad, a współpraca z Sindhu wesprze ich dążenie do doskonałości na boisku i poza nim.

Potwierdzając podstawową filozofię marki, która polega na inspirowaniu wszystkich entuzjastów fitnessu na całym świecie, stowarzyszenie będzie wspierać inicjatywę zachęcania kobiet do rozwijania swojej sprawności fizycznej i spełniania sportowych marzeń, jednocześnie zwiększając świadomość na temat znaczenia wysokiej jakości odżywiania.

Przeczytaj także: PV Sindhu dołącza do marki wellness Hoop jako inwestor i ambasador marki

Jako część stowarzyszenia Sindhu przewodzi kampanii Optimum Nutrition 2024 „Apne Andar Ki Taaqat Jagao”, której celem jest inspirowanie kobiet w Indiach do osiągania najlepszych wyników w ich drodze do sprawności fizycznej, czy to na poziomie elitarnym, czy amatorskim. Kampania rzuca światło na różne stereotypy, z którymi kobiety mierzą się obecnie w odniesieniu do sprawności fizycznej i siły psychicznej, oraz na to, jak wysokiej jakości odżywianie odgrywa ważną rolę w przełamywaniu tych barier.

Uważana za jedną z najbardziej utytułowanych zawodniczek Indii, Sindhu jest dopiero drugą Hinduską i pierwszą kobietą z tego kraju, która zdobyła dwa medale olimpijskie – srebrny w Rio 2016 i brązowy w Tokio 2020. Mistrzyni świata BWF z 2019 roku nie tylko zapisała się w historii badmintona, ale również odegrała kluczową rolę w inspirowaniu kolejnego pokolenia kobiet w tym sporcie w kraju.

Mówiąc o stowarzyszeniu, PV Sindhu ujawniła, że ​​Optimum Nutrition jest jej marką, do której sięga w przypadku wysokiej jakości produktów odżywczych dla sportowców. Ujawniła, Od rygorystycznych sesji treningowych i długich godzin spędzonych na korcie po sytuacje wymagające dużej presji – każdy aspekt mojej podróży wymaga nie tylko dyscypliny, ale także odpowiedniego odżywiania..

„Optimum Nutrition to mój zaufany partner, a ich wysokiej jakości suplementy sportowe pomogły mi zmaksymalizować moje wyniki. Jestem podekscytowana, że ​​mogę być częścią rodziny Optimum Nutrition. Wierzę, że pomoże mi to również osiągnąć sukcesy poza boiskiem. Dzięki temu partnerstwu wspólnie zainspirujemy i damy siłę kobietom-entuzjastkom fitnessu, aby przekraczały swoje granice i osiągały pełnię potencjału”.

Przeczytaj także: Najbardziej pamiętne momenty w karierze PV Sindhu

„Czuję, że podejście do kobiecej sprawności fizycznej i siły psychicznej zmieniło się w ostatnich czasach, ale wciąż jest wiele do zrobienia. Każdy jest inny, a jego spożycie żywności i składników odżywczych jest różne. Myślę, że tutaj właśnie wchodzi świadomość i znaczenie odżywiania”.

„Dzięki tej współpracy i kampanii chcemy dotrzeć do większej liczby kobiet w Indiach, pomagając im wyznaczać i osiągać ambitne cele dzięki wysokiej jakości suplementom sportowym” – dodała, opowiadając o kampanii Optimum Nutrition.

Pan Satyavrat Pendharkar, prezes i dyrektor zarządzający Glanbia Performance Nutrition India Pvt. Ltd, powiedział: „Jesteśmy zaszczyceni, że PV Sindhu jest częścią rodziny Optimum Nutrition. Była pionierką w sporcie kobiecym, inspirując kolejne pokolenie kobiet w kraju. Jej zaangażowanie i poświęcenie idealnie wpisują się w filozofię Optimum Nutrition polegającą na wzmacnianiu pozycji jednostek”.

„Nasza nowa kampania, ‘Apne Andar Ki Taaqat Jagao’, z udziałem Sindhu, odnosi się do kilku stereotypów związanych z kobiecą dobrą kondycją fizyczną i psychiczną, podkreślając jednocześnie znaczenie wysokiej jakości suplementów sportowych.

„Zrozumienie odżywiania sportowego rośnie w szybkim tempie, a nasza współpraca ze sportowcem o randze Sindhu zapewni kobietom świadomość i dostęp do wysokiej jakości produktów odżywczych dostosowanych do ich potrzeb. To nie tylko pomoże im osiągnąć odpowiednie kamienie milowe w zakresie sprawności fizycznej, ale także przełamać stereotypy dotyczące kobiecej sprawności fizycznej” – dodał.

Aby uzyskać więcej aktualizacji, obserwuj Khel już teraz na Facebook, Świergotmi Instagram; pobierz Khel teraz Aplikacja na Androida Lub Aplikacja iOS i dołącz do naszej społeczności na WhatsApp & Telegram