Home Sport Ramblin’ Outdoors: Rozpoczyna się sezon przejścia z wędkowania na polowanie na jelenie...

Ramblin’ Outdoors: Rozpoczyna się sezon przejścia z wędkowania na polowanie na jelenie | Regionalne

14
0Owszem, jesteśmy w samym środku sezonu wędkarskiego w ciepłych wodach, ale nie ulega wątpliwości, że u każdego zagorzałego myśliwego nastąpił przełom.

Poroża u dojrzałych jeleni są teraz duże i widoczne, naprawdę zaczynają być rozpoznawalne i to, kim będą w tym sezonie, jest zupełnie oczywiste. Wszystkie media społecznościowe, które śledzę, są teraz zalewane reklamami myśliwskimi i filmami z dużymi jeleniami. To rzeczywiście biznes, ale w ramach tego biznesu jest też ogólnokrajowa pasja.

Osobiście zacząłem robić też drobne rzeczy związane z sezonem łowieckim. Majstruję przy łuku i go czyszczę, rzucam garścią strzał tu i tam, wymieniam baterie i robię aktualizacje oprogramowania w kamerach szlakowych itd. Jest dopiero połowa lipca, ale sezon nadejdzie, zanim się obejrzymy!

HUNTSTOCK NOWY JORK 2024

Mówiąc o polowaniu na horyzoncie, nadchodzi wielkie widowisko. Pierwszy Huntstock, jaki kiedykolwiek odbył się w Nowym Jorku, zadebiutuje w dniach 19-21 lipca w The Vernon National Shooting Preserve, zlokalizowanym przy 3291 Burns Road w Vernon Center.

Wildwood Farm w Massachusetts gościło Huntstock już od dwóch sezonów, ale to wielkie widowisko rozszerza swoje horyzonty na centralną część Nowego Jorku.

Reklamowane jako „Amerykańskie odrodzone targi łowieckie” targi rzeczywiście oferują naprawdę wyjątkowe przeżycia.

Prawdziwym celem Huntstock jest zachęcenie młodszego pokolenia do polowań, a częścią tej strategii jest upewnienie się, że najwięksi influencerzy, których słuchają i oglądają za pośrednictwem podcastów i YouTube, stanowią dużą część festiwalu. Tak, festiwal.

To wydarzenie na świeżym powietrzu, w atmosferze festiwalu przedsezonowego, widzowie wystawy są podekscytowani nadchodzącym sezonem. W przeciwieństwie do typowych targów odbywających się w środku zimy, długo po sezonie, kiedy wszyscy są przygnębieni, ponieważ mają jeszcze 9 lub 10 miesięcy do ponownego nadejścia sezonu polowań na jelenie, Huntstock przygotowuje wszystkich przed sezonem.

Każdy wystawca na miejscu jest prawdziwym myśliwym. Seminaria obejmą niemal każdy gatunek polowania na jelenia wirginijskiego, a także będą atrakcyjne dla myśliwych na każdym poziomie, od nowicjuszy po najbardziej doświadczonych myśliwych-hardkorowców. Seminaria będą prowadzone przez sprawdzone i prawdziwe nazwiska, takie jak Joe Dinitto, Benoits, Hal Blood i wielu innych. Nowi i przyszli myśliwi z YouTube i podcastów, których młodsze pokolenie jest doskonale zaznajomione, również będą obecni i poprowadzą seminaria.

New York Huntstock zaprezentuje legendarną listę seminariów, z których ponad 33 będzie można obejrzeć na głównej scenie OnX i w mobilnej sali wykładowej Moultrie Mobile Outdoor Classroom, nagrody i loterie o łącznej wartości ponad 25 000 $ (losowane codziennie), strzelnicę, gdzie można będzie bezpłatnie postrzelać z broni odprzodowej Woodman Arms z różnymi typami optyki Bushnell, tor łuczniczy 3D z 20 tarczami Delta McKenzie Pro, strefę demonstracyjną łowiectwa w siodle, w której każdy będzie mógł wypróbować siodła myśliwskie i różne metody wspinaczki.

Przez cały czas trwania imprezy będą mogli Państwo delektować się wyśmienitym jedzeniem i piwem, w piątkowe i sobotnie wieczory będzie można posłuchać muzyki na żywo, a na miejscu będzie można rozbić namiot lub wynająć kampera, jeśli ktoś zechce zostać na miejscu przez cały weekend.

Użyj kodu promocyjnego „OutdoorNews” na www.huntstockevents.com aby uzyskać 10% zniżki na bilety na wydarzenie.

MINISTERSTWO ZDROWIA WYDAJE NOWE OSTRZEŻENIA DOTYCZĄCE SPOŻYCIA DZIKICH RYB

Nowe zalecenia opracowano po gruntownym przeglądzie dostępnych danych o zanieczyszczeniach ryb w całym stanie oraz uwzględniono w nich opinie ponad 7800 wędkarzy z całego stanu.

Statewide Advice, które dotyczy większości wód słodkich w stanie Nowy Jork, jest teraz bardziej ochronne niż w latach ubiegłych. Zmieniono je z jedzenia do czterech posiłków miesięcznie z dowolnej ryby na różne porady dla każdego gatunku ryby.

Zmiana ta opiera się na nowej analizie danych, najnowszych informacjach o toksyczności rtęci i wytycznych EPA i sąsiednich stanów, a nie na wzroście poziomu rtęci w rybach. Rtęć znajduje się w środowisku stanu Nowy Jork i w rybach od wielu lat i nic nie zwiększyło jej ilości w rybach.

Popularne ryby, takie jak pstrąg, żółty okoń, okoń słoneczny, crappie i mniejszy sandacz, nadal są świetnym wyborem do jedzenia. Ludzie powinni jednak jeść mniej słodkowodnego bębna, białego okonia, większego sandacza i większego bassa małogębowego.

Do grupy wrażliwej zalicza się osoby mogące zajść w ciążę (poniżej 50. roku życia) oraz dzieci poniżej 15. roku życia.

Strona internetowa dzieli grupy na te dwa wyżej wymienione obszary. Prawie każdy uznany zbiornik wodny w stanie jest przeszukiwalny.

Aby sprawdzić to osobiście i zobaczyć, ile złowionych przez Ciebie ryb jest uznawanych za „bezpieczne” do spożycia, odwiedź stronę https://www.health.ny.gov/environmental/outdoors/fish/health_advisories/?utm_campaign=120209560969100027&utm_source=fb&utm_medium=paid&utm_id=120209560969100027&utm_content=120209560969110027&utm_term=120209560969070027.

Source link