Home Sport Tom Brady krzyczy do swoich dzieci podczas ceremonii Patriots Hall of Fame:...

Tom Brady krzyczy do swoich dzieci podczas ceremonii Patriots Hall of Fame: „Twój tata kocha cię bardziej niż cokolwiek innego”

23
0


Tom Brady podczas swojego występu wystosował emocjonalne okrzyki do trójki swoich dzieci Wprowadzenie do Patriots Hall of Famejak powiedział, obecność jego rodziny na tej uroczystości oznaczała „wszystko”.

Brady, sześciokrotny Super Bowl zwycięzcę z Nową Anglią, po powrocie do Foxborough świętowała wielka publiczność, ale podczas przemówienia wspomniał o swoich dzieciach.

„Twój tata kocha cię bardziej niż cokolwiek na świecie” – powiedział swoim dzieciom Jackowi (16 lat), Benjaminowi (14 lat) i Vivian (11 lat).

„Twoje uśmiechy przyćmiewają poranne słońce. A tam, gdzie teraz mieszkam, jest całkiem jasne słońce” – kontynuował, odnosząc się do swojego wspaniały dom na Florydzie.

Brady zastanawiał się także nad obecnością rodziny na ceremonii, mówiąc: „Bycie tutaj z moją rodziną znaczy dla mnie wszystko. Nie tylko moi rodzice, ale teraz moje dzieci. Rozmowy, które teraz prowadzę z moimi dziećmi, są najlepszymi doświadczeniami, jakie mam.

Tom Brady z dziećmi: 11-letnią Vivian, 14-letnim Benjaminem i 16-letnim Jackiem (LR)

Brady pojawia się na czerwonym dywanie podczas uroczystości wprowadzenia do Patriots Hall of Fame wraz z właścicielem zespołu Robertem Kraftem (z prawej)

Brady pojawia się na czerwonym dywanie podczas uroczystości wprowadzenia do Patriots Hall of Fame wraz z właścicielem zespołu Robertem Kraftem (z prawej)

„Przechodzą przez wiele rzeczy, ja miałem wiele takich samych doświadczeń. Przyszedłem do tej organizacji jako 23-letni dzieciak, daleko od domu. (Właściciel Patriots Robert Kraft) powiedział mi, że jest kilka rzeczy, na które należy zwrócić uwagę. Był dla mnie wspaniałym ojcem.

Brady dzieli Benjamina i Vivian ze swoją byłą żoną Gisele Bundchen, a matką Jacka jest była partnerka rozgrywającego Bridget Moynahan.

Przed jego wielką nocą, w której uczestniczyli tacy ludzie jak Dave Portnoy, Bill Burr, a nawet Jay-Z, dzieci Brady’ego zaskoczyła go emocjonalnym wideo w hołdzie.

Film przedstawia rozmowę całej trójki dzieci i pokazuje zdjęcia jego piłkarskich wyróżnień, a także kilka zdjęć rodzinnych

„Co najważniejsze, byłeś po prostu tatą” – mówi Benjamin w końcowym filmie.

„Nawet gdybyś przez całą karierę pozostał czwartym filarem, nie zmieniłoby to poziomu miłości w naszej rodzinie” – dodaje Jack.

Następnie Ben żartobliwie powiedział na koniec: „Po prostu nie wpadaj na żadne pomysły, przechodząc dziś wieczorem obok szatni”.

Legendę muzyki i fana Patriots Jon Bon Jovi można było zobaczyć na czerwonym dywanie przed wydarzeniem

Legendę muzyki i fana Patriots Jon Bon Jovi można było zobaczyć na czerwonym dywanie przed wydarzeniem

Brady był ostatnio gwiazdą pieczeni w serwisie Netflix i przyznał później, że niektóre z (wielu) żartów na temat jego związku z byłą żoną Bundchen „wpłynęły” na jego dzieci.

„Uwielbiałem, gdy żartowano o mnie” – dodał . „Myślałem, że są bardzo zabawni” – powiedział. „Nie podobał mi się sposób, w jaki wpłynęli na moje dzieci.

„To był słodko-gorzki aspekt sytuacji, gdy robisz coś, co według ciebie jest jednym ze sposobów, a potem zdajesz sobie sprawę, że nie zrobiłbym tego ponownie, ponieważ wpłynęło to na ludzi, na których mi najbardziej zależy.

„Przechodząc przez to, w pewnym sensie jesteś lepszym rodzicem, ponieważ czasami jesteś naiwny”.

Mówi się również, że Bundchen był wściekły z powodu bezustannych drwin.

Jego rozwód z Gisele Bundchen po 13 latach małżeństwa był przedmiotem wielu żartów

Jego rozwód z Gisele Bundchen po 13 latach małżeństwa był przedmiotem wielu żartów

Według Ludzie, BUnchen wściekł się na żarty na temat jej i byłego małżeństwa Brady’ego podczas programu specjalnego, mówiąc, że „była głęboko rozczarowana lekceważącym przedstawieniem jej rodziny podczas niedzielnego wieczornego pokazu pieczeń”.

„Jak zawsze priorytetem (Bundchen) jest wsparcie jej dzieci, które ucierpiały z powodu nieodpowiedzialnych treści nadawanych w telewizji” – kontynuował informator.

Było wiele żartów na temat jej nowego związku z trenerem jiu jitsu Joaquimem Valente.

Niemniej jednak w środę Brady i jego dzieci wydawali się być w dobrych humorach.

Source link