Home Sport Top 3 supergwiazd, które według oczekiwań wygrają na WWE Clash at the...

Top 3 supergwiazd, które według oczekiwań wygrają na WWE Clash at the Castle 2024

24
0


Oczekuje się, że w Clash at the Castle 2024 pojawią się nowi mistrzowie.

Kolejne wydarzenie premium WWE na żywo, Clash at the Castle 2024, już za dwa dni. Globalny juggernaut będzie gospodarzem kolejnego międzynarodowego pokazu, tym razem w Glasgow w Szkocji. To drugie wydarzenie Clash at the Castle i pierwsze, które odbędzie się w Szkocji, po inauguracyjnej edycji w Cardiff w Walii w 2022 roku.

Dzięki potwierdzeniu pięciu meczów tegoroczna impreza zapowiada się na niezapomnianą noc. Oto najlepsze gwiazdy, które według przewidywań wygrają swoje mecze na WWE Clash at the Castle 2024.

3. Cody Rhodes powinien zagrać w meczu przeciwko AJ Styles

Cody Rhodes kontra AJ Styles to prawdopodobnie najważniejszy pojedynek, jaki WWE zaprezentuje na Clash at the Castle. Kiedy dwóch najlepszych zawodników świata zmierzy się w Glasgow, stawką będzie niekwestionowany tytuł WWE. Osobisty charakter ich wrogości doprowadził do długo oczekiwanej bitwy pod hasłem „I Quit”, która miała miejsce 15 czerwca.

Niechęć nagle eksplodowała kilka tygodni temu, kiedy AJ Styles udawał, że wycofuje się z ringu, po czym brutalnie zaatakował The American Nightmare. Zdrada ta przygotowała grunt pod gorącą i brutalną konfrontację.

Cody Rhodes, który przeszedł niesamowitą podróż od czasu powrotu do WWE, powinien zachować swoje mistrzostwo. Biorąc pod uwagę prawdopodobny powrót The Rocka, usunięcie Rhodesa z monarchii WWE byłoby katastrofalne w skutkach. Jego zasada ma kluczowe znaczenie dla istniejących historii i nadchodzących hitowych meczów.

2. Drew McIntyre stworzył Damiana Priesta

W walce wieczoru Drew McIntyre zmierzy się z mistrzem świata wagi ciężkiej Damianem Priestem. Ta walka jest powszechnie wyczekiwana, zwłaszcza odkąd Priest spieniężył swoją teczkę Money in the Bank na McIntyre na WrestleManii XL, kończąc w ten sposób ostatnie panowanie McIntyre’a w mistrzostwie w około pięć minut.

Ale tym razem wszystko będzie inaczej. McIntyre, startujący we własnym kraju, jest gotowy na zwycięski powrót. Czyste zwycięstwo nad Priestem przy użyciu Claymore Kick i pokonaniu wszelkich potencjalnych zakłóceń ze strony The Judgement Day lub CM Punk oznaczałoby historyczny moment. McIntyre zasługuje na chwilę chwały przed publicznością, potwierdzając tym samym swoją pozycję największego bohatera WWE.

1. Chad Gable musi zdobyć mistrzostwo Interkontynentalne przeciwko Sami Zaynowi

Sami Zayn ma niesamowitą passę od czasu zdobycia tytułu Intercontinental Championship pokonując Gunthera na WrestleManii. Na Clash at the Castle będzie bronił swojego tytułu przed Chadem Gablem, który przeszedł poważną zmianę charakteru. Gable z ukochanego słabszego stał się znienawidzonym złoczyńcą, zwracając się przeciwko Zaynowi wkrótce po WrestleManii.

Ciągłe dręczenie przez Gable’a kolegów z drużyny Alpha Academy, zwłaszcza Otisa, przyniosło mu jeden z najpopularniejszych obcasów w WWE. Wielu fanów wierzy, że Otis w końcu zmierzy się z Gable’em i pomoże Zaynowi zachować tytuł, ale nieoczekiwany obrót wydarzeń może sprawić, że The Creed Brothers i Ivy Nile odwrócą się i wesprą Gable’a w zdobyciu tytułu mistrzowskiego. Wynik ten uczyniłby Gable dominującą siłą, torując drogę dla przyszłych rywalizacji.

Aby uzyskać więcej aktualizacji, śledź Khel teraz dalej Facebook, Świergotmi Instagrama; pobierz Khel teraz Aplikacja na Androida Lub aplikacja na iOS i dołącz do naszej społeczności na Telegram.