Home Sport Wicket uss ke khaate me jaana chaiye: Avesh Khan chwali Raviego Bishnoi...

Wicket uss ke khaate me jaana chaiye: Avesh Khan chwali Raviego Bishnoi za spektakularne złapanie podczas trzeciego meczu T20I z Zimbabwe

29
0


Po rzucie Avesha Khana, Ravi Bishnoi złapał piłkę, która wyeliminowała Briana Bennetta.

Indyjski sprinter Avesh Khan obsypał pochwałami swojego kolegę z drużyny Raviego Bishnoia, który wykonał imponujący chwyt na boisku podczas trzeciego meczu T20I pomiędzy indyjską drużyną krykieta a Zimbabwe w Harare Sports Club w Harare 10 lipca.

Po wygraniu losowania i podjęciu decyzji o pierwszym odbijaniu, kapitan Shubman Gill (66 biegów z 49 piłek) i Ruturaj Gaikwad (29 piłek 48) pomogli drużynie Men in Blue uzyskać wynik 182/4 w 20 overach w trzecim meczu T20I przeciwko Zimbabwe.

W pogoni za 183 biegami Dion Myers z Zimbabwe rozegrał niepokonaną serię 65 biegów, podczas gdy bramkarz-batsman Clive Madande zdobył 37 biegów w 26 piłkach, dzięki czemu gospodarze zdołali osiągnąć wynik 159/6 w 20 overach. Indie wygrały mecz różnicą 23 biegów.

Dzięki temu zwycięstwu dowodzone przez Shubmana Gilla Indie objęły prowadzenie 2:1 nad Zimbabwe prowadzonym przez Sikanadara Razę w pięciomeczowej serii T20I.

Byliśmy w szoku i to jemu należy się uznanie: szczególne uznanie Avesha Khana za uchwycenie Bishnoi

Do incydentu doszło podczas rozgrywek Zimbabwe, gdy indyjski sprinter Avesh Khan rzucił się do ataku w czwartej rundzie meczu.

Przy pierwszej piłce czwartej over praworęczny pałkarz Brian Bennett, który był na strajku, uderzył piłkę za blisko pniaka w stronę Bishnoia, który był na punkcie.

Wydawało się, że piłka odleci, ale Bishnoi idealnie wyczuł moment skoku i złapał piłkę obiema rękami, zanim uderzyła w ziemię. Złapanie piłki przez Bishnoia zaskoczyło wszystkich, ponieważ pojawiła się znikąd.

W najnowszym filmie opublikowanym przez BCCI na „X” (dawniej Twitter) zawodnik Avesh pochwalił swojego kolegę z drużyny Bishnoia za włożony wysiłek i imponujący chwyt.

„Byliśmy w szoku. Jest dobrym fielderem i pracuje na boisku. Wziąłem jego wicket, ale powinien być w jego liczeniu (Wicket mera hai khaate me jaana chaiye)” Avesh powiedział.

Oto film:

Aby uzyskać więcej aktualizacji, śledź Khel Now Cricket, aby uzyskać wynik na żywo IPL 2024 i tabelę punktów IPL, na Facebook, Świergot, Instagram, Youtube; pobierz Khel teraz Aplikacja na Androida Lub Aplikacja iOS i dołącz do naszej społeczności na WhatsApp & Telegram.