Home Sport Zawodnik futbolu amerykańskiego z Arkansas, DE Landon Jackson, został uznany za najlepszego...

Zawodnik futbolu amerykańskiego z Arkansas, DE Landon Jackson, został uznany za najlepszego zawodnika w EA Sports College Football 25

24
0


FAYETTEVILLE — Zawodnik defensywny drużyny Arkansas, Landon Jackson, uzyskał wysoką ocenę w grze wideo EA Sports College Football 25.

Jackson został sklasyfikowany jako 58. najlepszy zawodnik i szósty najlepszy defensywny liniowy w kraju. W skali 100, Jackson uzyskał ogólną ocenę zawodnika 91.

Całkowita ocena opiera się na wynikach pięciu cech. Jackson otrzymał 95 punktów za czujność, 88 za skoki i moc, 87 za przyspieszenie i 76 za szybkość.

Wynik świadomości Jacksona był 20. w kraju i drugi po Deone Walker z Kentucky. Jackson zanotował 44 szarże, 13,5 szarż za stratą i 6,5 sacka w zeszłym sezonie.

EA Sports ujawnia swój skład 100 najlepszych graczy Środa. Jackson był jedynym graczem Arkansas na liście.

Cornerback z Michigan Will Johnson, lewy rozgrywający z LSU Will Campbell i running back z Oklahoma State Ollie Gordon otrzymali najwyższe oceny w grze – każdy z nich miał notę ​​96.

W pierwszej setce znalazły się czterdzieści cztery drużyny. Na czele listy znalazł się Ohio State z 8 zawodnikami, następnie Georgia i Alabama z 6 zawodnikami każda, a następnie Michigan i Oregon z 5 zawodnikami.

EA Sports wyda grę wideo w przyszłym tygodniu. To pierwsza nowa gra o futbolu akademickim od ponad dekady.

Gracze, którzy znaleźli się w pierwszej setce w EA Sports College Football 25

8 — Stan Ohio

6 — Alabama, Georgia

5 — Michigan, Stany Zjednoczone

4 — Iowa, Uniwersytet Stanowy Luizjany, Uniwersytet Notre Dame

3 — Arizona, Kansas, Miami, Ole Miss, Penn State

2 — Cincinnati, Clemson, Kolorado, Kentucky, Liberty, Louisville, Karolina Utara, Oklahoma, Oklahoma State, Teksas, Virginia Tech, Wisconsin

1 — Arkansas, Boise State, Kalifornia, Floryda Tengah, Kolorado State, Floryda State, Luizjana-Lafayette, Minnesota, Missouri, Old Dominion, Purdue, Rutgers, SMU, Kalifornia Selatan, Syracuse, Tennessee, Texas A&M, Texas Tech, Wirginia Barat