Home Sport ZIM kontra IND 2024: Najwięcej biegów i wicketów po trzecim meczu T20

ZIM kontra IND 2024: Najwięcej biegów i wicketów po trzecim meczu T20

26
0


W trzecim meczu Indie pokonały Zimbabwe i wyszły na prowadzenie w serii 2-1.

Trzeci mecz T20 pomiędzy Indiami a Zimbabwe (ZIM vs IND) został rozegrany w Harare Sports Club, w którym drużyna indyjska wygrała 23 runami. Po tym zwycięstwie drużyna indyjska objęła prowadzenie 2-1 w serii 5 meczów T20. Washington Sundar został uznany za Człowieka Meczu za jego doskonały występ w bowlingu (3/15) w tym meczu.

Indyjska drużyna musiała zmierzyć się z druzgocącą porażką w pierwszym meczu tej 5-meczowej serii T20, po czym łatwo wygrała kolejne dwa mecze i objęła prowadzenie w serii. W trzecim meczu Indie, grające jako pierwsze, zdobyły 188 punktów, tracąc 4 wickety i ograniczając Zimbabwe do 159/6, dzięki czemu wygrały 23 punktami.

ZIM kontra IND: Najwięcej biegów po trzecim meczu

Po trzecim meczu 5-meczowej serii T20 rozegranej pomiędzy Indiami i Zimbabwe w Harare, Ruturaj Gaikwad jest na szczycie listy najlepszych strzelców runów z wynikiem 133 runów. Poza tym, Abhishek Sharma jest na 2. pozycji z 110 runami, Shubman Gill jest na 3. pozycji z 99 runami, Dion Mayers jest na 4. pozycji z 88 runami, a Clive Madande jest na 5. pozycji z 66 runami.

ZIM kontra IND: 5 najlepszych pałkarzy, którzy zdobyli najwięcej punktów po trzecim meczu:

Ruturaj Gaikwad (IND) – 133 pojedynki

Abhishek Sharma (IND) – 110 biegów

Shubman Gill (IND) – 99 walk

Dion Mayers (ZIM) – 88 wyścigów

Clive Madande (ZIM) – 66 wyścigów

ZIM kontra IND: Najwięcej wicketów po trzecim meczu

Na liście rzucających z największą liczbą wicketów po trzecim meczu Indie kontra Zimbabwe, Washington Sundar jest na pierwszym miejscu z 6 wicketami, Ravi Bishnoi jest na drugim miejscu z 6 wicketami, Avesh Khan jest na trzecim miejscu z 6 wicketami, Sikandar Raza jest na 5. miejscu. Jest na czwartej pozycji z wicketami, a Mukesh Kumar jest na piątej pozycji z 4 wicketami.

Najlepsza piątka zawodników, którzy zdobyli najwięcej wicketów po trzecim meczu ZIM vs IND:

Washington Sundar (IND) – 6 postów

Ravi Bishnoi (IND) – 6 postów

Avesh Khan (IND) – 6 postów

Sikandar Raza (ZIM) – 5 wicketów

Mukesh Kumar (IND) – 4 gole

Aby uzyskać więcej aktualizacji, śledź Khel Now Cricket, aby uzyskać wynik na żywo IPL 2024 i tabelę punktów IPL, na Facebook, Świergot, Instagram, Youtube; pobierz Khel teraz Aplikacja na Androida Lub Aplikacja iOS i dołącz do naszej społeczności na WhatsApp & Telegram.