Home Styl życia 48 godzin w Hamptons: wszędzie tam, gdzie fashionistka robi zakupy, jada i...

48 godzin w Hamptons: wszędzie tam, gdzie fashionistka robi zakupy, jada i zatrzymuje się

27
0


Ach, wielka pokusa pójścia „na wschód”. Jeśli nie znasz tego terminu, opisuje on rytuał opuszczania miasta i kierowania się do Hamptons w lecie na Manhattanie. Zamieniamy bary na dachach na dni spędzone na plaży, miski cavy na bułki z homarami, a sklepy w Soho na miejsca w Amagansset. Tak, to jest reklamowane, ale jest powód, dla którego Nowojorczycy siedzą w korkach i tłoczą się jak sardynki w LIRR w piątkowe popołudnia.

Kilku moich znajomych przyjechało, żeby zobaczyć, o co całe to zamieszanie, więc przygotowałam 48-godzinny plan podróży wypełniony moimi ulubionymi miejscami do jedzenia, robienia zakupów i nocowania. Podobnie jak Ty, moi znajomi to miłośnicy mody, którzy uwielbiają sprawdzać najsłodsze miejsca, jakie miasto ma do zaoferowania, a poniższa lista to idealne wprowadzenie do Hamptons (oczywiście moim zdaniem). Przewiń w dół, aby zobaczyć mój plan podróży i kupić idealny strój na wschodnie wybrzeże.

Jeśli nie planujesz jeść w Taco Bell, przygotuj się na wydanie pieniędzy na jedzenie. Jeśli myślałeś, że restauracje w mieście są drogie, poczekaj, aż zobaczysz cenę makaronu z homarami w Gniazdo kruka (4 Old West Lake Dr, Montauk, NY 11954). Całkowite ujawnienie: myślę, że zdecydowanie warto. Oprócz najpyszniejszego jedzenia z farmy na stół, jakie kiedykolwiek jadłem, The Crow’s Nest ma piękne widoki. Do szybkich drinków i pizzy do dzielenia się, Moby’ego (341 Pantigo Rd, East Hampton, NY 11937) to świetne miejsce na lunch lub kolację. Na koniec, jeśli chodzi o najpyszniejsze kanapki, ciastka i desery, Carissa jest koniecznością. Restauracja ma trzy lokalizacje – East Hampton, Amagansett i Sag Harbor.

Dom na plaży Montauk

(Źródło zdjęcia: dzięki uprzejmości The Montauk Beach House; oryginalna ilustracja autorstwa Audrey Hedlund)

Przepraszam Airbnb, ale zawsze będę kibicować hotelom z uroczymi opcjami, takimi jak Dom na plaży Montauk (55 S Elmwood Ave, Montauk, NY 11954) dostępne dla mnie. Znajduje się między centrum miasta a plażą; ma nie jeden, a dwa baseny; serwuje pyszne jedzenie; a nawet organizuje muzykę na żywo i imprezy. Możesz wylegiwać się przy basenie w ciągu dnia i imprezować w nocy, co jest dokładnie tym, o co chodzi na wschodzie.

Podobnie jak restauracje, zakupy są drogie, ale warte swojej ceny. Biżuteria Ozdobiona miłość (156 Main St, Amagansett, NY 11930), przytulne swetry od Jenni Kayne (10 Amagansett Square Unit A, Amagansett, NY 11930), unikatowe zabytkowe znaleziska z Głęboki błękit vintage (129 Main St, Amagansett, NY 11930) i torby Z rzędu (216 Main St, Amagansett, NY 11930) to moje ulubione miejsca – i wszystkie znajdują się w odległości spacerowej.