Home Styl życia Dr Anju Mathur wspiera Dzień Chorób Przewlekłych za pomocą medycyny funkcjonalnej dla...

Dr Anju Mathur wspiera Dzień Chorób Przewlekłych za pomocą medycyny funkcjonalnej dla stylu życia Blue Zone

17
0


STUDIO CITY, Kalifornia, 10 lipca 2024 r. (SEND2PRESS NEWSWIRE) — Kiedy kilka lat temu dr Anju Mathur doświadczyła komplikacji zdrowotnych, niedociągnięcia jej praktyki medycznej stały się bardzo widoczne. Podczas gdy tradycyjna medycyna tłumiła objawy, zdała sobie sprawę, że prawdziwe uzdrowienie musi nastąpić u podstaw. Zaczęła badać alternatywne metody leczenia dla swojej własnej transformacji, co doprowadziło do założenia jej praktyki medycyny funkcjonalnej, Angel Longevity Medical Center.

Podpis pod zdjęciem: Dr. Anju Mathur – Źródło: Dr. Boogie (drboogiesecrets.com).

Od ponad 15 lat dr Mathur przepisuje swoim pacjentom długoterminowe zdrowie i dobre samopoczucie poprzez zrównoważone Blue Zones, aby zwalczać skutki starzenia się. Na cześć Dnia Chorób Przewlekłych w lipcu dr Mathur ma nadzieję zwiększyć świadomość alternatywnych metod leczenia.

Na całym świecie istnieją Niebieskie Strefy, w których osoby z dobrym zdrowiem i niższym wskaźnikiem chorób przewlekłych żyją dłużej niż 100 lat. Jako praktyk medycyny holistycznej i funkcjonalnej, dr Mathur dąży do osiągnięcia takich samych rezultatów dla swoich pacjentów. Wraz z wiekiem wzrasta ryzyko chorób przewlekłych, takich jak rak, cukrzyca, choroby serca i choroba Alzheimera. Nasze zdolności odmładzające słabną wraz z wiekiem, co prowadzi do takich objawów, jak utrata masy mięśniowej, przyrost masy ciała, problemy z nerkami, stany zapalne i wysokie ciśnienie krwi. Medycyna funkcjonalna różni się od tradycyjnych metod, ponieważ dociera do pierwotnej przyczyny uporczywych problemów zdrowotnych i chorób autoimmunologicznych. To alternatywne podejście do medycyny pozwala dr Mathurowi skupić się na wydłużeniu życia danej osoby.

Dzięki spersonalizowanej diagnozie dr Mathur i jej zespół doskonalą kreatywne połączenia zasobów, które wzmacniają układ odpornościowy i zachęcają do trwałej odnowy na poziomie komórkowym. Przepisane plany zdrowotne dr Mathur zazwyczaj obejmują połączenie naturalnych środków zaradczych, terapii hormonalnej, leczenia dożylnego, fitnessu i poradnictwa żywieniowego. Jako specjalistka od menopauzy, z powodzeniem przeprowadziła setki kobiet przez zmiany wieku średniego dzięki swojemu współczującemu podejściu do opieki.

„Strefy niebieskie to obszary świata, w których ludzie żyją najdłużej, ale możesz osiągnąć efekt strefy niebieskiej gdziekolwiek jesteś, jeśli świadomie utrzymujesz zdrowe warunki życia, a to jest mój podstawowy cel dla moich pacjentów” – wyjaśnia dr Mathur.

„Medycyna funkcjonalna to wysoce spersonalizowane i tak, pro-agingowe podejście do fizycznej rekonwalescencji. Każdy pacjent ma unikalne cechy, które są oparte na jego genetyce i środowisku. Kiedy te cechy są analizowane i rozumiane, tworzony jest dla pacjenta indywidualny program, który koncentruje się na pierwotnej przyczynie jego choroby. Kiedy dysfunkcje organizmu są ukierunkowane na ich podstawę, ciało może zacząć się regulować i naprawiać, a długość życia ulega wydłużeniu”.

Oprócz osiągania niezwykłych rezultatów w przywracaniu zdrowia i witalności swoim pacjentom, dr Anju Mathur jest założycielką Angel Pure MD, linii suplementów zdrowotnych wykonanych z naturalnych składników. Linia produktów obejmuje Angel Calm, Super Food, Adrenal Fuel, Prebiotic i Meno-Pro, których używa w swojej prywatnej praktyce, przepisując leki swoim pacjentom.

Dr Mathur jest aktywnym filantropem społecznym, który wspiera wiele organizacji non-profit. Niektóre z jego ulubionych organizacji to The Boys & Girls Clubs, Drug Free World i The Way to Happiness Foundation. Jako orędownik umiejętności czytania i pisania w celu poprawy dobrostanu społecznego całej społeczności, osobiście sponsorował zbiórki książek, które przez ponad dekadę rozdawały tysiące darmowych książek młodym ludziom w społecznościach od New Delhi w Indiach po lokalne dzielnice w Los Angeles w Kalifornii.

Dr Anju Mathur kształciła się i praktykowała jako lekarz w obszarze Greater Los Angeles i posiada certyfikat specjalisty medycyny przeciwstarzeniowej wydany przez American Academy of Anti-Aging and Regenerative Medicine. Studiowała w Maulana Azad Medical College w New Delhi, a następnie odbyła staż w Martin Luther King Jr./Drew Medical Center w Los Angeles. Ukończyła szkolenie z medycyny funkcjonalnej w IFM, Institute of Functional Medicine.

Podczas gdy dr Mathur pracuje ze swoimi pacjentami, zapewniając najlepsze naturalne środki zaradcze i wybory dotyczące stylu życia, jej zaangażowanie w społeczność jako całość jest równie godne pochwały. Społeczność wspierana przez zdrowe osoby, których nie paraliżują przewlekłe choroby, może stworzyć świat Blue Zone, który przyniesie korzyści wszystkim. Prawdziwa wizjonerka medycyny funkcjonalnej, dr Anju Mathur opowiada się za zmianą paradygmatu w kierunku holistycznej opieki, jednego pacjenta na raz!

Aby umówić się na konsultację, należy umówić się na wizytę u dr Anju Mathur pod numerem https://www.angellongevity.com.

Obserwuj Angel Longevity Medical Center na wszystkich platformach mediów społecznościowych i oglądaj, jak dr Mathur wyjaśnia medycynę funkcjonalną na YouTube pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=6w54OJX8KmY.

MULTIMEDIA:

Linki do zdjęć dla mediów: https://www.Send2Press.com/300dpi/24-0710-s2p-drmathur-300dpi.jpg

Podpis pod zdjęciem: Dr. Anju Mathur – Źródło: Dr. Boogie (https://www.drboogiesecrets.com).

Link do logo dla mediów: https://www.angellongevity.com/wp-content/uploads/2024/03/Logo_Angel-Longevity_final1.jpg

Źródło informacji: Pusat Medis Angel Długowieczność