Home Styl życia Moja przyjaciółka zapytała, co kupić na Amazonie — wysłałem jej 30 szykownych...

Moja przyjaciółka zapytała, co kupić na Amazonie — wysłałem jej 30 szykownych propozycji na modę, kosmetyki i wystrój wnętrz przed Prime Day

43
0


Jeśli jest coś, do czego przygotowała mnie moja kariera jako profesjonalistki w dziedzinie mody, to jest to odkrywanie niesamowicie szykownych perełek z niekończącego się wyboru Amazon. To właśnie dlatego moi znajomi zwracają się do mnie, gdy szukają stylowych, ale niedrogich opcji na popularnej stronie internetowej. Kom Pierwszy dzień Amazona w dniach 16 i 17 lipca, Przeprowadziłam kolejną głęboką analizę i odkryłam wiele stylowych znalezisk, na które warto zwrócić uwagę podczas wyprzedaży obejmujących modę, urodę i wyposażenie domu.

Jeśli chodzi o modę w tym sezonie, znalazłam wiele wyróżniających się elementów, w tym eleganckie elementy lniane, podwyższone podstawy i fajne płaskie buty. W dziale urody zidentyfikowałam kilka moich codziennych niezbędnych rzeczy, takich jak skuteczne filtry przeciwsłoneczne, barwione kremy nawilżające i modne lakiery do paznokci. Na dokładkę stworzyłam znakomity wybór dekoracji do domu, od albumów na stoliki kawowe po krzesła do przewijania i inne wyrafinowane akcenty.