Home Styl życia Najlepsze oferty na Galaxy Watch: zaoszczędź do 480 USD na zamówieniu w...

Najlepsze oferty na Galaxy Watch: zaoszczędź do 480 USD na zamówieniu w przedsprzedaży Galaxy Watch 7 lub Ultra

14
0


Zobacz na Amazonie

Samsung Galaxy Watch 7 na Amazon

Darmowa przepustowość warta 50$

Zobacz w Best Buy

Galaxy Watch 7 w najlepszym zakupie

50 USD zniżki na darmową opaskę i wymianę

Zobacz w Best Buy

Galaxy Watch Ultra w najlepszym zakupie

Darmowa przepustowość warta 80 USD i oszczędności na przełączaniu

Zobacz na Samsungu

SAMSUNG

Otrzymaj natychmiastowy kredyt na wymianę towaru do 250 USD i do 80 USD zniżki

Zobacz na AT&T

AT&T

10 USD miesięcznie plus 50% zniżki na akcesoria Samsung.

Pokaż więcej (9 pozycji)

Fani Samsunga są teraz dobrze traktowani w przestrzeni smartwatchy, a Samsung Galaxy Watch 7 i Ultra wyglądają jak przyzwoite ulepszenia w stosunku do Galaxy 6 i 6 Classic. Nadal możesz zaoszczędzić dużo pieniędzy nawet na nadchodzących zegarkach, dzięki rabatom Samsunga na wymianę.

Ta historia jest częścią Wydarzenie SamsungaZbiór wiadomości, wskazówek i porad serwisu CNET na temat najpopularniejszych produktów firmy Samsung.

Jeśli szukasz znacznych oszczędności, wybór jednego ze starszych modeli Samsunga piątej generacji to świetny pomysł. Nadal dobrze się trzymają i mają nowy czujnik temperatury skóry oraz ulepszoną żywotność baterii w porównaniu do czwartej generacji. Z tego powodu Galaxy Watch 5 mi Galaxy Watch 5 Pro są doskonałą opcją dla kupujących zwracających uwagę na budżet.

Możesz dostać świetne oferty na zegarki Galaxy, zwłaszcza jeśli masz starszy smartwatch, który możesz oddać w rozliczeniu lub jeśli jesteś skłonny zapisać się na nową linię u głównego operatora. Zebraliśmy najlepsze oferty i będziemy aktualizować ten artykuł, aby mieć pewność, że najnowsze oferty są w zasięgu ręki.

CNET/Samsung

Ile kosztują Galaxy Watch 7 i Galaxy Watch Ultra?

Oto koszty nadchodzących modeli Galaxy Watch 7 i Ultra:

 • Samsung Galaxy Watch 7: cena zaczyna się od 300 USD
 • Samsung Galaxy Watch Ultra: cena od 650 USD

Najlepsze oferty przedsprzedaży Galaxy Watch 7 i Galaxy Watch Ultra

Choć na razie można go zamówić tylko w przedsprzedaży, możesz już zaoszczędzić do 370 USD na Galaxy Watch 7 dzięki połączeniu 250 USD kredytu na wymianę, darmowego paska i 50 USD natychmiastowego kredytu od Samsunga. Niezła oferta.

Już teraz możesz zamówić w przedsprzedaży zegarek Galaxy Watch Ultra i zyskać do 350 USD zniżki przy wymianie, a także otrzymać bezpłatny pasek i 50 USD do wykorzystania w sklepie Samsung.

Już teraz możesz zamówić w przedsprzedaży zegarek Galaxy Watch 7 z darmowym paskiem za 50 dolarów na Amazonie i otrzymać go wkrótce po premierze.

Do zegarka Galaxy Watch 7 dołączony jest także bezpłatny pasek w sklepie Best Buy, ale możesz też zarobić trochę gotówki, oddając przy zakupie starsze urządzenie.

W przypadku modelu Ultra dołączona jest obecnie darmowa opaska o wartości 80 dolarów, a możesz zaoszczędzić jeszcze więcej, jeśli oddasz stare urządzenie, które kosztuje 650 dolarów.

Ile kosztują Galaxy Watch 6 i Galaxy Watch 6 Classic?

Oferty na Galaxy Watch 6 zaczynają się od:

 • Samsung Galaxy Watch 6 (40 mm): 300 USD
 • Samsung Galaxy Watch 6 (40 mm, komórkowy): 350 USD
 • Samsung Galaxy Watch 6 (44 mm): 330 USD
 • Samsung Galaxy Watch 6 (44 mm, komórkowy): 380 USD
 • Samsung Galaxy Watch 6 Classic (43 mm): 400 USD
 • Samsung Galaxy Watch 6 Classic (43 mm, komórkowy): 450 USD
 • Samsung Galaxy Watch 6 (47 mm): 430 USD
 • Samsung Galaxy Watch 6 (47 mm, komórkowy): 480 USD

Najlepsze oferty na Galaxy Watch Series 6

Jeśli masz starszy zegarek i chcesz się go pozbyć, Samsung oferuje do 200 USD w formie natychmiastowego zwrotu za Galaxy Watch 6 i do 250 USD w formie natychmiastowego zwrotu za Galaxy Watch 6 Classic.

Możesz kupić 40-milimetrowy zegarek Galaxy Watch 6 w sklepie Walmart za jedyne 200 dolarów — oszczędzasz 100 dolarów.

Nie tylko możesz teraz zaoszczędzić 90 USD na Galaxy Watch 6, ale jeśli jesteś zainteresowany ulepszeniem swojego obecnego smartwatcha i masz coś na wymianę, możesz uzyskać do 120 USD zniżki w ramach programu wymiany Best Buy.

Amazon obniżył ceny o 70 dolarów na kilka konfiguracji zegarka Samsung Galaxy Watch 6. 40-milimetrowy Samsung Galaxy Watch 6 z Bluetooth jest dostępny w wielu kolorach i został przeceniony do 210 dolarów.

Jeśli chcesz kupić dwa zegarki Samsung Galaxy Watch 6s, możesz otrzymać do 350 USD w formie kredytu na rachunek (spłacanego w ciągu 36 miesięcy) po aktywacji obu zegarków i nowej linii w swoim planie bezprzewodowym.

Nowi i obecni klienci Verizon mogą oddać kwalifikujący się smartwatch i otrzymać 180 USD kredytu na Galaxy Watch 6 lub Watch 6 Classic. Możesz też uzyskać do 170 USD zniżki na zakup kwalifikującego się telefonu i nową linię usług.

Czytaj więcej: Najważniejsze pytania, które należy zadać przed zakupem smartwatcha

Dwa nowe smartwatche firmy Samsung można już zamawiać.

Lisa Eadicicco/CNET

Ile kosztują Galaxy Watch 5 i Galaxy Watch 5 Pro?

Galaxy Watch 5 z samym Bluetooth i Wi-Fi kosztuje od 280 USD, a Galaxy Watch 5 Pro od 450 USD. Jeśli chcesz wersję LTE, będzie Cię to kosztowało dodatkowe 50 USD. Oto jak rozkładają się ceny detaliczne w USA w całości:

 • Samsung Galaxy Watch 5 (40 mm): 280 USD
 • Samsung Galaxy Watch 5 (44 mm): 310 USD
 • Samsung Galaxy Watch 5 z LTE (40 mm): 330 USD
 • Samsung Galaxy Watch 5 z LTE (44 mm): 360 USD
 • Samsung Galaxy Watch 5 Pro (44 mm): 450 USD
 • Samsung Galaxy Watch 5 Pro z LTE (44 mm): 500 USD

Koniecznie sprawdź wszystkie oferty na Galaxy Watch 5 poniżej, aby dowiedzieć się, jak zaoszczędzić na cenach detalicznych.

Najlepsze oferty na Galaxy Watch Series 5

Samsung nie oferuje żadnych bezpośrednich rabatów na Galaxy 5, ale Galaxy Watch 5 Pro kwalifikuje się do natychmiastowego zwrotu w wysokości do 185 USD przy zakupie kwalifikującego się urządzenia.

Nowi i obecni klienci Verizon mogą oddać kwalifikujący się smartwatch i otrzymać 180 USD kredytu na Galaxy Watch 5 Pro. Możesz też dodać zegarek do zakupu telefonu i uzyskać do 170 USD zniżki. Należy pamiętać, że Verizon ma dostępne tylko wybrane konfiguracje.

Obecnie możesz zaoszczędzić 150 USD na zakupie Galaxy Watch 5 Pro, a przy wymianie otrzymasz jeszcze większe zniżki.

Źródło linku