Home Styl życia Najlepsze oferty na PlayStation VR 2: zaoszczędź 100 USD na pakiecie Horizon...

Najlepsze oferty na PlayStation VR 2: zaoszczędź 100 USD na pakiecie Horizon PSVR 2

17
0


Sony PlayStation VR 2 to jeden z najlepszych zestawów VR, mimo że ma nieco ograniczoną bibliotekę gier w porównaniu z wieloma innymi opcjami, przynajmniej na razie. PSVR 2 to imponujący zestaw, który jest na rynku na tyle długo, że zaczyna pojawiać się coś dziwnego. Aby Ci pomóc, zebraliśmy najlepszych i umieściliśmy ich tutaj.

PSVR 2 przenosi wrażenia z grania na PlayStation 5 na zupełnie nowy poziom i oferuje kilka ciekawych gier VR do wyboru. Oferty są często trudne do zdobycia, chyba że wybierzesz pakiet zawierający jedną z najlepszych gier na PSVR 2. Na przykład Horizon Call of the Mountain to doskonała gra, a jeśli kupisz ją razem z nowym zestawem słuchawkowym, zaoszczędzisz trochę pieniędzy.

Zestawiliśmy dzisiaj wszystkie najlepsze ceny i rabaty na gry na PSVR 2 w Internecie i będziemy na bieżąco aktualizować tę stronę w miarę pojawiania się i znikania ofert.

Najlepsze oferty na PlayStation VR 2

Jednostka PSVR 2 firmy Sony kosztuje 550 dolarów i jest dostępna pod adresem Sonya także w dużych sklepach detalicznych, takich jak Amazonki, Najlepsza oferta mi Wal-Mart. Niestety promocja Days of Play została opóźniona, co oznacza, że ​​nie ma już ofert.

Sony/CNET

Promocja Sony Days of Play obniżyła cenę pakietu PSVR 2 Horizon o 17%, co oznacza oszczędność ponad 100 dolarów. Miała zakończyć się 12 czerwca, ale w momencie publikacji ta konkretna umowa była nadal aktywna na Amazon.

Najlepsze oferty gier na PlayStation VR 2

Sony

Room VR jest obecnie objęty 25% zniżką, a członkowie PS Plus mogą otrzymać dodatkowe 2 USD zniżki. Gra pozwala odkryć dziwne zniknięcie, badając niezwykłe miejsca i eksplorując przestrzeń pomiędzy rzeczywistością a iluzjami. To fajna gra, która zadowoli każdy gust, a także jedyna obecnie dostępna dobra promocja.

Ile kosztuje PlayStation VR 2?

Cena detaliczna Sony PSVR 2 wynosi 550 dolarów. W zestawie znajdują się same gogle oraz dwa kontrolery PSVR 2 Sense. Zdarzają się okazjonalne rabaty, ale jest to cena detaliczna ustalona przez producenta.

Czy PlayStation VR 2 wymaga PS5?

Tak, musisz go posiadać PS5 aby skonfigurować i używać gogli PlayStation VR 2. PSVR 2 nie jest samodzielnym zestawem słuchawkowym, jak Meta’s Quest 3 czy Quest Pro; wymaga podłączenia do konsoli nowej generacji Sony. Na szczęście zdobycie konsoli PS5, która jest obecnie dostępna pod adresem, jest o wiele łatwiejsze niż kiedyś Sony, Amazonki mi Najlepsza oferta.

Jeśli szukasz jeszcze większych oszczędności na sprzęcie i akcesoriach do gier Sony lub chcesz kupić PS5, zapoznaj się z naszym pełnym zestawieniem najlepszych dostępnych obecnie ofert PlayStation.

Link źródłowy