Home Styl życia Najlepsze oferty na słuchawki Prime Day: zaoszczędź dużo na AirPods, Beats i...

Najlepsze oferty na słuchawki Prime Day: zaoszczędź dużo na AirPods, Beats i innych najlepszych markach

15
0


Sony/Apple/CNET

Prime Day nadchodzi szybciej, niż mogłoby się wydawać, a będzie mnóstwo świetnych ofert. Niektóre z tych ofert obejmują elektronikę, taką jak słuchawki. Niezależnie od tego, czy szukasz słuchawek z redukcją szumów, czy słuchawek nausznych, jest mnóstwo okazji, które zaspokoją każdą potrzebę i budżet. Zebraliśmy poniżej wszystkie najlepsze oferty słuchawek Prime Day, skupiając się na markach, które znamy, kochamy i testujemy, takich jak Apple, Beats, Bose i Sony.

Ta historia jest częścią Pierwszy dzień AmazonaPrzewodnik CNET zawierający wszystkie niezbędne informacje i wskazówki, jak znaleźć najlepsze oferty.

Hej, czy wiesz? Artykuły CNET Deals są bezpłatne, łatwe w użyciu i pozwalają zaoszczędzić pieniądze.

Będziemy mieć oko na tę stronę, a Ty też powinieneś. Będziemy ją regularnie aktualizować w trakcie wyprzedaży Prime Day o nowe oferty.

AirPods 2 firmy Apple zbliżają się do terytorium tanich słuchawek dousznych z tą prawie 50% zniżką. Spadając do 69 USD, jest to nowy najniższy poziom wszech czasów na Amazon i warto go kupić.

Detale

Przeczytaj naszą recenzję Apple AirPods 2019.

Amazon Echo Buds są naprawdę imponujące. Jakość dźwięku jest bardzo dobra, a słuchawki mają funkcję głośnomówiącą Alexa i technologię redukcji szumów Bose. Inne funkcje obejmują odporność na pot, wygodne dopasowanie, a także dobrze sprawdzają się podczas wykonywania połączeń.

Detale

AirPods Pro 2 to ulubieniec fanów, i to nie bez powodu. Mają solidną jakość dźwięku, z redukcją szumów, trybem adaptacyjnej przejrzystości i dźwiękiem przestrzennym. Są zasilane przez układ H2 firmy Apple. Żywotność baterii jest również dość długa, sięgająca sześciu godzin. Jako dodatkowy bonus, dołączone są również bardzo małe końcówki douszne.

Detale

Bezprzewodowe słuchawki Beats Solo3 są dość popularne. Ich żywotność baterii jest niesamowita, osiągając 40 godzin po pełnym naładowaniu. Są również superłatwe w użyciu dzięki wbudowanemu pilotowi na prawej słuchawce, który łatwo obsługiwać dotykiem. Są szczególnie świetne, jeśli sparujesz je z urządzeniem Apple ze względu na chip W1.

Detale

Apple AirPods Max są zazwyczaj dość drogie, więc to świetna okazja. Niektóre funkcje warte podkreślenia to adaptacyjna redukcja szumów i tryb przezroczystości. Najlepiej sprawdzają się w połączeniu z urządzeniem Apple ze względu na przestrzenny dźwięk wirtualny surround dla iPhone’ów i iPadów oraz wielopunktowy Bluetooth, który umożliwia automatyczne przełączanie się między urządzeniami iOS.

Detale

Przeczytaj naszą recenzję Apple AirPods Max.

Więcej ofert na słuchawki:

Wyprzedaże Prime Day już prawie tuż-tuż. Sprawdź to zestawienie najlepszych ofert Prime Day, które są obecnie dostępne.

Źródło linku