Home Styl życia Piękny trend na płaskie buty, które J.Lo i kobiety z Londynu noszą...

Piękny trend na płaskie buty, które J.Lo i kobiety z Londynu noszą zamiast sandałów

19
0


To już oficjalne: tego lata stałam się fanką płaskich butów. Podczas gdy przez długi czas ja i wiele innych osób dbających o modę całkowicie ignorowało płaskie buty na rzecz par wysokich jak niebo, w ciągu ostatnich kilku lat nastąpiła zmiana preferencji i płaskie buty wróciły do ​​naszej rotacji, jakby nigdy ich nie było.

Już oczarowana skórzanymi płaskimi butami i Mary Jane, które podbiły scenę tego lata, niedawno nastawiłam się na nowy trend płaskich butów, którego nie mogę wyrzucić z głowy. Dzięki sznurowanemu projektowi przypominającemu klasyczne baleriny, trend sznurowanych płaskich butów staje się jednym z największych trendów obuwniczych tego lata.

Te płaskie buty z wstążką, sznurkiem lub paskiem, który owija się wokół kostki i w górę łydki, wyróżniają się na tle swoich odpowiedników delikatną energią sznurowania. Sznurowane buty bardziej przypominają tradycyjne baleriny, dzięki czemu mają elegancki i kobiecy wygląd, który sprawia, że ​​noszące je osoby wyglądają bardzo szykownie.

Wkraczając do garderoby tegorocznego zestawu stylów, wspaniały trend obuwniczy jest już podstawą nowego sezonu. Dobrze stylizowany z obszernymi spódnicami – jak zawsze robiły to baletnice – a także z jedwabnymi midi i bawełnianymi sukienkami, widziałam również, że trend ten jest nienagannie stylizowany z eleganckimi spodniami i rozkloszowanymi dżinsami.

Aby jej strój biurowy wyglądał zarówno ładnie, jak i elegancko, Jennifer Lopez włączyła trend płaskich butów do swojej garderoby w łatwy, nadający się do noszenia sposób. Wzmacniając kobiecą energię uroczych płaskich butów, para prążkowanych butów Lopez zrównoważyła jej wygląd, tworząc spójny zestaw, o którym redaktorzy mody mówią od tamtej pory.

(Źródło zdjęcia: Getty Images)

Nadając swojemu wyglądowi radosną energię bez poświęcania wygody, trend sznurowanych butów sportowych staje się jednym z tegorocznych letnich elementów. Już pojawiają się w sklepach sieciowych i markowych, czytaj dalej, aby odkryć naszą edycję najlepszych par do kupienia już teraz.

PRZEJDŹ DO NASZEGO WYBORU NAJLEPSZYCH BALETU TUTAJ: