Home Styl życia Próbowałem ketchupu na KitKacie, więc nie musisz – oto mój werdykt

Próbowałem ketchupu na KitKacie, więc nie musisz – oto mój werdykt

19
0


Spróbowałem wirusowego trendu KitKat i ketchupu pomidorowego? i nie nienawidziłem tego (Źródło: Getty / Metro)

Na początku tego roku coś dziwnego żywność trend krążył po TikToku, znany jako „podjadanie szczurów”.

Zasadniczo obejmowało to ludzi, którzy dzielili się najdziwniejszymi połączeniami potraw, których nie mogli przestać jeść — od kawałków topionego sera z dodatkiem jabłka, cynamonu i cukru po czekolada z hummusem było kilka całkiem ciekawych kombinacji.

Wygląda na to, że trend właśnie powrócił, a jedna bardzo specyficzna para szturmem podbija Internet.

Wszędzie udostępniono klipy przedstawiające ludzi wyciskających ketchup pomidorowy na batoniki KitKat i pożerających Media społecznościowe jak twierdzą ludzie, smakuje „zaskakująco dobrze”.

Tak wiele osób zaakceptowało to nieprawdopodobne połączenie, że przykuło to nawet uwagę oficjalnego konta KitKat.

Trzej członkowie zespołu marki czekolady niedawno zaryzykowali i zdecydowali się spróbować, przy czym dwóch z nich pochwaliło tę parę, a trzecia skrzywiła się i pokręciła głową z obrzydzeniem po pierwszym kęsie.

Fani KitKata w komentarzach byli przerażeni, żądając wysłania ich za to do „więzienia”, a jedna osoba stwierdziła, że ​​chce im się płakać.

@iamnozuko powiedział: „Och, nie! Uwielbiam ketchup i dodaję go „do wszystkiego”, ale nigdy do mojego KitKata. Cholera! Chce mi się płakać.’

Podczas gdy @doremon92 odpowiedział: „To, że możesz, nie oznacza, że ​​powinieneś”. To było ostre „nie” dla @sethxhama, który ogłosił: „Wszyscy potrzebujecie Jezusa”.

Ale nie wszyscy byli temu przeciwni, bo @kanikakk napisała: „To bardzo pyszne połączenie, zwłaszcza z sosem chilli. Spróbowałem rok temu z mlekiem mlecznym.

Zaintrygowany mieszanymi recenzjami zdecydowałem się wziąć jedną dla zespołu i w imię dziennikarstwa poddałem ją testowi.

To view this video please enable JavaScript, and consider upgrading to a web
browser that
supports HTML5
video

I jeśli mam być całkowicie szczery, nie nienawidziłem tego.

Czuję, że muszę to zastrzeżyć, mówiąc, że jako autor tekstów kulinarnych próbowałem wielu dziwnych i cudownych rzeczy, a ta nie była nawet bliska najbardziej obrzydliwej. Nie na dłuższą metę.

Nie zrozumcie mnie źle, nie stanie się to już czymś, po co będę aktywnie szukać przekąski, ale nie zachłysnęło mnie ani nie chciało mi się tego wypluć po pierwszym spróbowaniu. To było dziwne, jasne. Ale przeważnie było po prostu w porządku. Brzmi gorzej niż jest w rzeczywistości.

Słodycz mlecznej czekolady sprawia, że ​​smak ketchupu jest bardziej pikantny i nieco bardziej kwaśny niż zwykle.

Wyobrażam sobie ludzi, którzy rzucają wyzwanie swoim przyjaciołom, aby spróbowali urządzić imprezę domową po raz za dużo, dla odrobiny głupiej zabawy.

Jeśli masz ochotę spróbować dziwnego połączenia z jedzeniem, to jest twój znak, aby to zrobić.

Możesz tego nienawidzić. Może ci się spodobać. Albo możesz być obojętny, tak jak ja, ale nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz.

Czy masz historię, którą możesz się podzielić?

Skontaktuj się mailowo MetroLifestyleTeam@Metro.co.uk.

WIĘCEJ : Kebab uznano za „najbardziej lubiane” danie europejskie – co szósty spożywa go codziennie

WIĘCEJ : Czy to najbardziej francuskie muzeum w historii?

WIĘCEJ : Ten znany na całym świecie region winiarski został uznany za jedno z najlepszych miejsc dla trzeźwych podróżników

Source link