Home Styl życia Rick Ross sprzeda 300 par tenisówek na aukcji „Luksus i styl życia”.

Rick Ross sprzeda 300 par tenisówek na aukcji „Luksus i styl życia”.

28
0


Jeszcze w tym miesiącu Rick Ross przywróci ducha przedsiębiorczości i zlicytuje ponad 300 par rzadkich butów i innych przedmiotów osobistych podczas inauguracyjnej aukcji „Push It To The Limit: Luxury And Lifestyle”.

We współpracy z Creative Collective NYC i Boss Up Grant Rozay wystawi na aukcji łącznie ponad 800 przedmiotów, a cały dochód przekaże na pomoc „przedsiębiorcy z dotacjami na przyspieszenie zrównoważonego wpływu, inicjatyw biznesowych i skalowanie swojej działalności”.

„Pewnego dnia rozejrzałem się i zdumiałem się, jak bardzo byłem błogosławiony” Dyrektor generalny kata Maybach Music. „Chciałam dowiedzieć się, jak być błogosławieństwem dla innych i dzielić się ze światem najfajniejszymi i najrzadszymi luksusami, jakie zgromadziłam w trakcie mojej kariery”. On kontynuował, „Zainspirowany twórczością mojego brata Pharrella pomyślałem o aukcji, z której dochód zostanie przekazany następnemu pokoleniu szefów. To był najbardziej ekscytujący i zrównoważony sposób, aby nie tylko dotknąć moich fanów, ale także wniknąć w społeczność, która mnie napłynęła”.

Oprócz jednych z najbardziej ekskluzywnych tenisówek na rynku, w tym pary butów PE Air Jordan Retro 5 „University of Michigan Fab 5” i butów Air Jordan DJ Khaled „Father of Asahd”, Ross będzie wystawiał na aukcji ubrania i dzieła sztuki projektantów. wycinanki, plakietki RIAA i wykonany na zamówienie fortepian z okładką Michaela Jacksona Ekscytująca historia.

Aukcja odbędzie się w dniach 25-26 czerwca.

Źródło