Home Styl życia Tajemniczy projekt Samsunga dotyczący rzeczywistości mieszanej wciąż trwa. Nie wiemy jeszcze kiedy

Tajemniczy projekt Samsunga dotyczący rzeczywistości mieszanej wciąż trwa. Nie wiemy jeszcze kiedy

28
0


Samsung pokazał nam mnóstwo nowych produktów podczas swojego wydarzenia Samsung Galaxy Unpacked w Paryżu w środę, ale nie było wśród nich zestawu słuchawkowego rzeczywistości mieszanej. Dał nam jednak małą aktualizację tego, czego możemy się spodziewać po jego tajemniczym Projekcie XR, o którym wiedzieliśmy, że jest w przygotowaniu od jakiegoś czasu.

Ta historia jest częścią Wydarzenie SamsungaZbiór wiadomości, wskazówek i porad serwisu CNET na temat najpopularniejszych produktów firmy Samsung.

„Ściśle współpracujemy z Samsungiem i Qualcommem, aby rozwijać urządzenia nowej generacji, i bądźcie czujni, aby dowiedzieć się więcej” — powiedział Rick Osterloh, starszy wiceprezes ds. platform i urządzeń Google, przemawiając na scenie podczas wydarzenia. „To ekscytująca nowa era w dziedzinie komputerów mobilnych i jesteśmy podekscytowani, że możemy przenieść nasze partnerstwo z Samsungiem na wyższy poziom”.

Minął ponad rok, odkąd Samsung po raz pierwszy ogłosił współpracę z Google i Qualcomm w celu pracy nad projektem rzeczywistości mieszanej. Od tego czasu firma w dużej mierze pracowała w tajemnicy, aby go urzeczywistnić. W zeszłym roku TM Roh z Samsunga, prezes i szef działu mobilnego doświadczenia Samsunga, powiedział starszej redaktorce CNET Lisie Eadicicco, że telefon będzie głęboko powiązany z doświadczeniem XR. To coś, co może dać Samsungowi wyjątkową przewagę nad rywalami, takimi jak Apple i Meta, mówi Scott Stein, ekspert CNET ds. XR i VR.

Więcej z Samsung Unpacked

Mieliśmy nadzieję, że Samsung wykorzysta wydarzenie Unpacked w Paryżu, aby w końcu pokazać nam coś konkretnego. Niestety, tak się nie stało. Ale przynajmniej otrzymaliśmy aktualizację projektu.

Patrick Chomet, wiceprezes wykonawczy Samsunga i szef działu obsługi klienta, nie mógł podzielić się szczegółowymi informacjami na temat przyszłych planów dotyczących produktu rzeczywistości mieszanej, kiedy rozmawiał z Lisą Eadicicco z CNET przed Unpacked. Powiedział jednak, że cechy takie jak ergonomia i jakość optyczna są ważne dla takich urządzeń. I oczywiście oczekuje się, że sztuczna inteligencja odegra dużą rolę w rozwoju tej technologii.

„Ale myślę, że to właśnie sztuczna inteligencja sprawi, że będzie to naprawdę przydatne dla ludzi” – powiedział, dodając, że firma „pilnie nad tym pracuje”.

Jak mówi Osterloh, musimy po prostu zachować czujność!

Bacznie śledzimy informacje o przedsprzedaży Samsunga, w tym wszystkie aktualności dotyczące ofert na Galaxy Z Flip 6 i Galaxy Ring.