Home Styl życia „Uciszono mnie”: czy Miss USA w swojej rezygnacji zostawiła tajną wiadomość? ...

„Uciszono mnie”: czy Miss USA w swojej rezygnacji zostawiła tajną wiadomość? – Narodowy

33
0


Świat konkursów piękności ma sporo dramatów, ale nagłą rezygnację z obu Pani USA I Miss Nastoletnia USA pozostawiło fanów i internetowych detektywów spekulacje na temat znęcania się, umów o zachowaniu poufności, a może nawet ukrytego przesłania.

Noelia Voigt, koronowana na Miss USA w 2023 roku, ogłosiła w poniedziałek, że zrezygnuje z tytułu, aby chronić swoje zdrowie psychiczne. Już samo to długie oświadczenie wystarczyło, aby zszokować fanów konkursów, ale intryga nabrała tempa, gdy fani o sokolich oczach zauważyli, jak twierdzili, tajną wiadomość zawartą w oświadczeniu Voigta: „Zostałem uciszony”.

Podstępna rzekoma komunikacja wydaje się być akrostychem, w którym pierwsza litera każdego zdania określa tajną wiadomość – to znaczy aż do trzech ostatnich zdań, które zaczynają się na litery H, I i P.

„W głębi duszy wiem, że to dopiero początek nowego rozdziału dla mnie i mam nadzieję, że nadal będę inspirować innych, aby pozostali niezłomni, traktowali zdrowie psychiczne priorytetowo, bronili siebie i innych, używając swojego głosu i nigdy nie boi się tego, co przyniesie przyszłość, nawet jeśli wydaje się niepewna” – napisała Voigt.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

„Nigdy nie narażaj swojego dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego. Nasze zdrowie jest naszym bogactwem.”

Voigt, 24-letnia Wenezuelka z Utah, przez siedem miesięcy posiadała tytuł Miss USA. Reprezentowała także USA na wyborach Miss Universe. Nie potwierdziła ani nie zaprzeczyła akrostychowi.

Zaledwie dwa dni po rezygnacji Voigta koronę wręczyła także UmaSofia Srivastava, która w listopadzie 2023 roku została Miss Teen USA.

W oświadczeniu Srivastava, 17 lat, powiedziała, że ​​rezygnuje, ponieważ „moje osobiste wartości nie są już w pełni zgodne z kierunkiem organizacji”.

Oświadczenie UmaSofii Srivastavy o rezygnacji z tytułu Miss Teen USA.

Instagram @umasofias

Więcej nie wyjaśniła.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

„Zawsze będę z sentymentem wspominać czas, kiedy byłam Miss New Jersey Teen USA, a doświadczenie reprezentowania mojego stanu jako pierwszego pokolenia Amerykanów pochodzenia meksykańskiego pochodzenia na szczeblu krajowym było samo w sobie satysfakcjonujące” – napisała Srivastava.

W czwartek Voigt powiedział magazynowi People nie wiedziała, że ​​Srivastava również planuje ustąpić.

Adres e-mail, którego potrzebujesz na dany dzień
najważniejsze wiadomości z Kanady i całego świata.

Podwójne rezygnacje wywołały falę wciąż rosnącej intrygi w mediach społecznościowych. Zarówno fani konkursów piękności, jak i zaciekawieni internauci spekulują, że Miss USA i Miss Teen USA mogły ustąpić ze stanowiska w związku z rzekomym znęcaniem się i toksycznym miejscem pracy. Inni przypuszczają, że Voigt mogła stworzyć tajną wiadomość, ponieważ jest objęta umową o zachowaniu poufności (NDA) i nie wolno jej wypowiadać się publicznie.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

W miarę jak w Internecie narastały spekulacje i spiski, kilka byłych zwyciężczyń Miss USA wydało wspólne oświadczenie popierające Voigta. W oświadczeniu utrzymywano, że Voigt jest objęty umową NDA.

„Prosimy Organizację Miss USA o zwolnienie Noelii z klauzuli poufności NDA zawartej w jej umowie na zawsze, aby mogła swobodnie wypowiadać się na temat swoich doświadczeń i czasu spędzonego jako Miss USA” – czytamy w oświadczeniu. „Naszym celem jest przywrócenie Noelii głosu”.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

Laylah Rose, dyrektor generalna i prezes organizacji Miss USA, powiedziała w środę, że jej celem jest „inspirować kobiety aby zawsze tworzyć nowe marzenia, mieć odwagę odkrywać to wszystko i po drodze nadal zachowywać uczciwość.

„Trzymam się tych samych wysokich standardów i traktuję te zarzuty poważnie” – napisała. „Proszę mieć pewność, że dobro wszystkich osób związanych z Miss USA jest moim najwyższym priorytetem”.

Rose nie wyjaśniła konkretnie, do jakich zarzutów się odnosi.

Claudia Michelle, była dyrektor mediów społecznościowych Miss USA, złożyła rezygnację ze stanowiska w sobotę, kilka dni przed Voigt, powołując się na brak funduszy i wsparcia ze strony firmy. Michelle stwierdziła, że ​​przez pierwsze dwa miesiące zatrudnienia w Organizacji Miss USA „pracowała bez wynagrodzenia”.

Powiedziała, że ​​osobiście była świadkiem pogorszenia się zdrowia psychicznego Voigt, a także „braku szacunku” wobec Srivastavy i jej rodziny.

Michelle napisała także, że zastępcy dyrektorów krajowych w firmie zostali niedawno „zwolnieni” z nieujawnionych powodów.

„Uważam, że sposób, w jaki obecne kierownictwo mówi o swoich posiadaczach tytułów, jest nieprofesjonalny i niewłaściwy; Wypieram się toksyczności w miejscu pracy i wszelkiego rodzaju znęcania się” – napisała Michelle w swoim oświadczeniu.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

Shanna Moakler, była Miss USA i jedna z dyrektorek organizacji, opublikowała a oświadczenie po rezygnacji Srivastavy.

Moakler powiedziała, że ​​ona i inni dyrektorzy „nie siedzą cicho; pracujemy, co w naszej mocy, za kulisami, aby zapewnić przyszłość organizacji, którą bardzo kochamy”.

Powiedziała, że ​​organizacji zależy na dobrostanie emocjonalnym wszystkich zawodników i stara się wspierać posiadaczy tytułów w osiąganiu ich wszystkich osobistych celów.

„Nie każdy rok jest idealny i osobowości mogą się zderzać; bycie posiadaczem tytułu to zawód, który nie pasuje każdemu” – napisał Moakler.

Ukoronowanie nowej Miss USA 2023

W czwartek Organizacja Miss USA ogłosiła, że ​​koronę obejmie Miss Hawaii USA, Savannah Gankiewicz. Gankiewicz zajęła drugie miejsce w wyborach Miss USA 2023.

„W pełni popieram i szanuję decyzję Noelii o ustąpieniu ze stanowiska i solidaryzuję się ze świadomością zdrowia psychicznego” – stwierdziła Savannah w oświadczeniu. „Przyjmuję koronę, wiedząc, że podczas tej podróży podnieśli mnie na duchu moi zwolennicy, rodzina, przyjaciele i mieszkańcy Hawajów. Przyjmuję ten tytuł w ich imieniu.”

„Do moich koleżanek Miss USA uważam, że niezwykle ważne jest, abyśmy byli zjednoczeni na rzecz przyszłości organizacji i nadchodzącej klasy w roku 2024 i później” – kontynuowała. „Ślubuję całym sercem swoje wsparcie nowym delegatom, które poświęciły się swoim konkursom stanowym, i dokładam wszelkich starań, aby zapewnić płynną i niezapomnianą zmianę posiadaczy tytułów Miss USA”.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

Koronacja Gankiewicza planowana jest na 15 maja.


Kliknij, aby odtworzyć wideo: „Urodzona na Ukrainie modelka została Miss Japonii, wywołując debatę na temat tożsamości”


Urodzona na Ukrainie modelka została Miss Japonii, wywołując debatę na temat tożsamości


Zalecenia kuratorskie

© 2024 Global News, oddział Corus Entertainment Inc.

Source link