Home Styl życia Utrzymaj swoje napoje w chłodzie przez wiele dni dzięki dużym oszczędnościom na...

Utrzymaj swoje napoje w chłodzie przez wiele dni dzięki dużym oszczędnościom na chłodziarkach Anker EverFrost

18
0


Gdy wyprzedaże z okazji Czwartego Lipca zaczynają się ochładzać, a temperatury rosną, jaki jest lepszy sposób na utrzymanie napojów w zimnie niż zainwestowanie w dobrą chłodziarkę? Jeśli chcesz zachować chłód nawet wtedy, gdy na zewnątrz jest upał, to kupno chłodziarki Anker Everfrost Cooler to świetny pomysł, zwłaszcza gdy jest w promocji. Jeśli jesteś członkiem Amazon Prime, możesz kupić chłodziarkę Anker Everfrost Cooler za 30 USD tylko 499$oszczędzając 300$. Jeśli szukasz większego modelu, możesz kupić Everfrost 40 za tylko 539$ korzystając z ekskluzywnego kodu promocyjnego CNET CNETCOOL10.

Modele Anker EverFrost mogą utrzymać Twoje produkty w chłodzie do 42 godzin po pełnym naładowaniu. EverFrost 30 ma miejsce na 33 litry napojów i przekąsek, podczas gdy EverFrost ma miejsce na 43 litry. Ma konstrukcję walizki, dzięki czemu można ją łatwo przenosić, oraz port na 100-watowy panel słoneczny, dzięki czemu można ją ładować w podróży. Ma również dwa porty USB-A i jeden port USB-C, dzięki czemu można ładować urządzenia, jednocześnie utrzymując napoje w chłodzie.

Hej, czy wiesz? Artykuły CNET Deals są bezpłatne, łatwe w użyciu i pozwalają zaoszczędzić pieniądze.

Dodatkowo Anker EverFrost 50, jeszcze większy model, można kupić w Wellbots za 210 USD mniej niż cena wywoławcza. Normalnie kosztuje 949 USD, jeśli wpisz kod NEW10 przy kasie, można odebrać już dziś za 739 dolarów. Ma wszystkie te same funkcje, ale większą pojemność (53 litry), a także dwie strefy chłodzenia, dzięki czemu możesz trzymać niektóre produkty w chłodzie, a inne w zamrażarce. Każda z nich sprawdzi się w tym sezonie letnim. Nie czekaj, aby skorzystać z tej oferty, ponieważ kod promocyjny jest ważny tylko dzisiaj.

Jeśli chcesz znaleźć więcej świetnych okazji przed Prime Day, sprawdź najlepsze oferty Prime Day, które już zostały opublikowane.

Źródło linku